ocena 4.7 / 5 (38 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Mediklinika - klinika wielospecjalistyczna w Szczecinie Wygląd zewnętrzny Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Otoczenie Mediklinika Wygląd zewnętrzny Mediklinika Wygląd zewnętrzny Mediklinika Wygląd zewnętrzny Mediklinika Wygląd zewnętrzny Mediklinika Wygląd zewnętrzny Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Recepcja, poczekalnia Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Sala operacyjna w Mediklinika Sala operacyjna w Mediklinika Zabieg chirurgii plastycznej (powiększanie piersi) w Mediklinika Zabieg, operacja Mediklinika Zabieg, operacja Mediklinika Sala operacyjna w Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mediklinika Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mediklinika Pokoje gościnne Mediklinika Recepcja, poczekalnia Mediklinika Gabinet kosmetyczny Mediklinika Klinika Mediklinika Logo Mediklinika

Informacje ogólne o Mediklinice

MediKlinika to nowocześnie wyposażona prywatna klinika, mieszcząca się w Szczecinie. To także jedyna placówka w regionie, która w ramach jednego budynku łączy przychodnię lekarską oraz placówkę chirurgii ogólnej i plastycznej. Obszar działalności naszej kliniki jest bardzo szeroki, co gwarantuje pacjentom dostęp do różnorodnych usług w jednym miejscu. Poszczególne gałęzie medycyny współdziałają ze sobą i uzupełniają się wzajemnie, dzięki czemu nasi pacjenci mogą być pewni kompleksowego podejścia do ich problemów.

Naszym największym atutem jest szeroka grupa wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, których doświadczenie stanowi gwarancję satysfakcji pacjentów. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu: chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, laryngologii, ortopedii, chirurgii dziecięcej, urologii, a także medycyny estetycznej. Przeprowadzamy konsultacje specjalistyczne z wielu dziedzin medycyny, w tym konsultacje: onkologiczne, hematologiczne, neurologiczne, kardiologiczne, endokrynologiczne, ginekologiczne, dermatologiczne, pediatryczne gastrologiczne. Grupa wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt w połączeniu z wysokim standardem kliniki i najwyższą jakością oferowanych usług sprawiają, że MediKlinika zalicza się do najnowocześniejszych palcówek medycznych na terenie kraju.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

By zapewnić naszym pacjentom jak najlepsze efekty zabiegów, nasza klinika wyposażona jest w najnowocześniejszej jakości sprzęt znanych na całym świecie firm. Zaawansowane rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej stanowią gwarancję skuteczności wykonywanych przez nas procedur. Na wyposażeniu gabinetów zabiegowych MediKliniki znajdują się między innymi wysokiej klasy laparoskop, najnowocześniejszy sprzęt do liposukcji amerykańskiej firmy MicroAir, zakupiony w 2013 roku, oraz innowacyjny cyfrowy aparat RTG firmy Samsung do radiologii bezpośredniej. W porównaniu z innymi urządzeniami tego typu aparat firmy Samsung emituje tylko 1/10 dawki promieniowania. W zabiegach modelowania sylwetki wykorzystujemy urządzenia ICOONE oraz ENDERMOLOGIE, natomiast w medycynie estetycznej wykorzystujemy lasery: Focus RF, Fotona XPII oraz CO2 Ultrafrax 800.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów stanowią dla nas priorytet. Z tej przyczyny naszą klinikę wyposażyliśmy w szereg udogodnień.

  • Jasne, przestronne wnętrza – nasza klinika mieści się w stylowym zabytkowym budynku, nowocześnie odrestaurowanym i dostosowanym do potrzeb zabiegów z zakresu chirurgii i kosmetyki. Zabiegi oraz konsultacje lekarskie odbywają się w przestronnych, wysokich wnętrzach, wyposażonych w komfortowe, dopasowane stylistycznie do charakteru wnętrz meble.
  • Komfortowe poczekalnie – nasi pacjenci na zabieg lub konsultację specjalistyczną oczekują w gustownie urządzonych, nowoczesnych poczekalniach.
  • Profesjonalna obsługa – komfort pobytu w naszej klinice podnosi profesjonalna, przychylna pacjentowi obsługa placówki, zawsze gotowa odpowiedzieć na Państwa pytania.
  • Przytulne pokoje dla pacjentów – po zabiegach pacjenci odpoczywają w jednoosobowych, jasnych pokojach, wśród uspokajających, pastelowych kolorów. Pokoje wyposażone są w nowoczesne meble i urządzone zgodnie ze światowymi standardami. Każdy pokój posiada własną łazienkę, toaletę, telewizję kablową oraz telefon.
  • Międzynarodowe standardy usług – stawiając na pierwszym miejscu satysfakcję klientów oraz najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów, naszą działalność opieramy na przestrzeganiu najwyższych światowych standardów usług, dzięki czemu zaliczamy się do najnowocześniejszych placówek medycznych w kraju.
  • Indywidualne podejście do pacjenta – nasi pacjenci mogą być pewni indywidualnego podejścia lekarzy, którzy ich potrzeby i oczekiwania traktują priorytetowo od momentu pierwszej konsultacji przez cały okres leczenia.
  • Nowoczesna sala operacyjna – MediKlinika dysponuje w pełni wyposażoną salą operacyjną o najwyższym standardzie; dzięki temu wszystkie procedury medyczne przeprowadzane są w doskonałych warunkach, co zwiększa bezpieczeństwo pacjenta i ułatwia pracę lekarza.
  • Tylko sprawdzone preparaty – by zapewnić naszym pacjentom doskonałe efekty zabiegów medycyny estetycznej, stosujemy tylko sprawdzone preparaty znanych na całym świecie firm, w tym wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego Restylane i Juvederm czy osocze bogatopłytkowe Regeneris.
  • Płatność ratalna – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów MediKlinika akceptuje ratalną płatność za świadczone usługi.
  • Bezpłatny parking – dla wygody pacjentów zmotoryzowanych na terenie kliniki znajduje się rozległy parking, mieszczący aż 20 samochodów.

Osiągnięcia Medikliniki

Do naszych największych osiągnięć należy fakt, że jesteśmy jedną z najnowocześniejszych polskich placówek medycznych. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z wielu dziedzin medycyny, którzy oferują pacjentom kompleksowe leczenie szerokiego wachlarza chorób oraz zabiegi chirurgiczne. By być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej oraz chirurgii, nasi lekarze systematycznie podnoszą swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach, organizowanych w kraju i za granicą. Należą także do prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Zakażeń Szpitalnych, Norweskiego Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych), co stanowi gwarancję ich wiedzy i doświadczenia.

Wszystko to sprawia, że nasza klinika cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem pacjentów, którzy doceniają profesjonalizm naszych lekarzy oraz dbałość o najwyższe standardy świadczonych usług. Coraz chętniej przyjeżdżają do nas także pacjenci spoza granic Polski, przede wszystkim z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Danii oraz Szwecji. To właśnie zaufanie pacjentów – zarówno polskich, jak i zagranicznych – stanowi nasz najcenniejszy kapitał.

Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika Klinika Mediklinika

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.