Recepcja, poczekalnia Medileo Przychodnia Medileo Przychodnia Medileo Przychodnia Medileo

Informacje ogólne o Medileo sp. z o.o.

Medileo to nowoczesna placówka medyczna specjalizująca się w chirurgii, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii naczyniowej. Wśród stosowanych metod leczenia znajdują się wyłącznie sprawdzone techniki. Jeśli to możliwe, pacjentom proponuje się minimalnie inwazyjne leczenie, co wiąże się z krótszym okresem rekonwalescencji i większym komfortem przy uzyskaniu satysfakcjonujących efektów terapii.

Konsultacje i zabiegi w Medileo przeprowadzają lekarze specjaliści z dużym doświadczeniem w chirurgii naczyniowej. Dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom cieszą się dobrą opinią i zaufaniem swoich pacjentów. Wsłuchują się w potrzeby chorych, dopasowując leczenie do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniają dyskrecję i poszanowanie intymności pacjentów.

Zakres usług świadczonych w placówce obejmuje leczenie żylaków kończyn dolnych z zastosowaniem szeregu technik. Metoda terapii jest dobierana indywidualnie do danego przypadku, po analizie wyników badania oraz przeprowadzeniu diagnostyki USG Doppler. Po przejściu zabiegu chory pozostaje pod opieką specjalisty.

Medileo oferuje pomoc także osobom borykającym się z problemem żylaków odbytu (hemoroidów). Mamy świadomość, iż część pacjentów odczuwa wstyd z powodu swoich dolegliwości, stąd odwiedza lekarza proktologa dopiero przy pojawieniu się uporczywych objawów, wymagających szybkiej interwencji medycznej.

W ramach chirurgii placówka wykonuje zabiegi w znieczuleniu miejscowym, z wykorzystaniem metody chirurgicznej bądź laserowej. W razie potrzeby pobiera się wycinek zmiany do badania histopatologicznego.

Chorzy po zabiegach mają zapewnioną profesjonalną pomoc medyczną. W trakcie pobytu w sali pooperacyjnej pozostają pod opieką lekarza oraz wykwalifikowanej pielęgniarki.

Sukcesywnie poszerzamy zakres usług. Do naszej oferty dołączyła implantacja Disulfiramu – wszywanie Esperalu, przeprowadzane w ramach terapii wspomagającej leczenie uzależnienia od alkoholu.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Dogodne formy płatności – za świadczenia mogą Państwo zapłacić u nas gotówką lub kartą. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom pacjentów, oferujemy także możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty (MediRaty).

  • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w przyjaznej i miłej atmosferze.

Osiągnięcia i certyfikaty Medileo sp. z o.o.

Dysponujemy certyfikatami i dyplomami uzyskanymi przez naszych specjalistów w ramach kursów i szkoleń organizowanych w kraju i za granicą.