5,0 / 5  - 42 oceny »
Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna - logo

Informacje ogólne o Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna

Szczecińska klinika MEDIMEL specjalizuje się w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, zatrudnia przyjazny personel i tworzy prawdziwie domowe warunki pobytu.

W klinice od wielu lat z powodzeniem wykonywane są różnego rodzaju operacje korekcji powiek. W razie potrzeby standardowa blepharoplastyka uzupełniania jest zabiegami poprawiającymi szerokość szpary powiekowej oka, wysokość kącików oczu lub ich równomierność oraz wypełnianiem tłuszczem własnym doliny łez. Dzięki kompleksowemu podejściu do leczenia pacjenci odzyskują młody wygląd i jasne pogodne spojrzenie.

Specjalnością kliniki MEDIMEL jest operacja ginekomastii, czyli zabieg wycięcia męskich gruczołów piersiowych. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Europie, który usprawnił zabieg tak, aby ingerencja chirurga była jak najmniej widoczna. Technika i renoma wykonywania tego zabiegu sprawiają, że gościmy wielu pacjentów zagranicznych, m.in. z Wielkiej Brytanii, gdzie zabieg ten jest szczególnie popularny.

Personel kliniki zapewnia swoim pacjentom szczególnie dobrą atmosferę przez cały proces leczenia. Dba o indywidualne podejście do każdego z pacjentów, stosuje najlepsze materiały oraz stale podnosi kwalifikacje. Dzięki temu klinikę odwiedzają pacjenci nie tylko z Polski, ale również z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Danii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Pacjentów zachęca polityka, jaką się kierują lekarze w klinice, czyli indywidualne podejście do każdego z pacjentów, wysoko wyspecjalizowany personel oraz najlepsze materiały stosowane w praktyce lekarskiej.

Pomieszczenia kliniki MEDIMEL urządzone są ze smakiem i pomyślane tak, aby pacjent czuł się w niej jak w domu. Klinika składa się z trzech części: gabinetowo-konsultacyjnej, zabiegowej oraz wypoczynkowej. Centralnym punktem kliniki jest certyfikowana sala operacyjna wyposażona w najnowszy sprzęt światowej klasy. Dzięki temu możliwe jest wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zabiegów operacyjnych. Dużym atutem kliniki jest ogród, w którym podczas ładnej pogody można odpocząć i zrelaksować się przed i po zabiegu. Fachowość personelu, znakomite efekty leczenia i dobre samopoczucie pacjentów podczas zabiegu potwierdzają liczne pozytywne opinie pacjentów.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika MEDIMEL świadczy usługi medyczne na bardzo wysokim poziomie. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem renomowanych marek, bardzo dobrze wyposażaną salą operacyjną i własną nowoczesną sterylizacją. Wśród nowoczesnego sprzętu w klinice znajdują się m.in.

Platforma energetyczna Forcetriad firmy Covidien jest nowoczesnym urządzeniem wykorzystywanym w zabiegach chirurgicznych. W klinice MEDIMEL Forcetriad wykorzystywany jest w czasie zabiegów chirurgii plastycznej jako skalpel elektrochirurgiczny do cięcia, elektrokoagulacji tkanek oraz zamykania naczyń.

radioSurg 2200 urządzenie elektrochirurgiczne wykorzystywane przede wszystkim w zabiegach chirurgii plastycznej. Umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych i niewielkich cięć, co sprzyja szybkiemu gojeniu praktycznie bez pozostawienia blizn.

Aparat do znieczulenia Saturn Evo to wysokiej klasy wyposażenie sali zabiegowej. Służy po podawania gazów medycznych (O2, N2O, powietrze) podczas zabiegu operacyjnego i wspomaga oddychanie pacjenta.

Lampa operacyjna Sim Led 3500+/4500 to oświetlenie oparte na rewolucyjnej technologii białych diod LED trzeciej generacji. Lampa emituje perfekcyjne światło, co jest szczególnie ważne przy zabiegach chirurgii plastycznej.

Kardiomonitory Mec – 1200 umożliwiają monitorowanie podstawowych parametrów ciała człowieka, takich praca serca, oddech, wysycenie tkanek tlenem i temperatura ciała.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Klinika jest położona w spokojnej i cichej okolicy, a jej urządzenie zapewnia kameralną atmosferę. Do dyspozycji pacjentów jest piękny ogród, w którym można odpocząć i zrelaksować się przed i po zabiegu.

Klinika zapewnia przytulne i komfortowe warunki. W trakcie jednego dnia wykonuje jeden, maksymalnie dwa zabiegi. Dzięki temu personel może otoczyć pacjentów wyjątkową opieką. Każda osoba traktowana jest wyjątkowo.

MEDIMEL jest otwarty na pacjentów zagranicznych. Już w tej chwili wielu pacjentów przyjeżdża z Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Danii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Zagraniczne staże medyczne odbyte przez pracowników kliniki sprawiają, że pacjenci zagraniczni nie czują bariery językowej.

Osiągnięcia i certyfikaty Medimel

Dla kliniki MEDIMEL najważniejsze jest zdrowie, dobre samopoczucie i wygląd pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, najlepszych preparatów i przy udziale zaangażowanych specjalistów, którzy potrafią zdobyć zaufanie pacjentów. Zaletą pobytu w klinice jest nie tylko profesjonalizm świadczonych tutaj usług, ale również przyjazna atmosfera i komfortowe warunki.

Dumą naszej kliniki  jest sposób leczenia ginekomastii u mężczyzn. Udoskonalenie metody operacyjnej daje doskonałe efekty kosmetyczne, a blizna po zabiegu jest bardzo mało widoczna. MEDIMEL jest jedynym ośrodkiem w Polsce i jednym z nielicznych w Europie mogącym poszczycić się tak dobrymi efektami leczenia. Przeprowadzane tutaj zabiegi korekcji powiek dają również doskonałe rezultaty, gdyż wykonywane są z myślą o kompleksowej poprawie wyglądu.

Kierująca ośrodkiem pani dr Katarzyna Ostrowska-Clark odbywa cykliczne szkolenia organizowane przez prestiżowe międzynarodowe towarzystwa lekarskie. Dzięki temu jest na bieżąco z najnowszymi trendami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, czego potwierdzeniem jest posiadanie licznych dyplomów i certyfikatów. Dużym umiejętnościom i wiedzy zawdzięcza przyjęcie w poczet członków Towarzystwa Chirurgów Polskich i Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy.

Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel Klinika Medimel