5,0 / 5  - 42 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medimel Prywatna Praktyka Chirurgiczna

Sztandarowym zabiegiem kliniki MEDIMEL jest korekcja powiek. Pani doktor Katarzyna Ostrowska-Clark – główny chirurg kliniki uważa, że oczy najmocniej przyciągają uwagę i dokłada wszelkich starań, aby pomóc swoim pacjentom jak najdłużej zachować ich piękno i młody wygląd. Pod opieką pani doktor pacjenci mogą przejść zabiegi plastyki powiek górnych i dolnych (blepharoplastyka), które polegają na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej w okolicy oczu. Plastyka powiek może być dodatkowo uzupełniona zabiegiem, który poprawia szerokość szpary powiekowej oka, wysokość kącików oczu lub ich równomierność (kantopeksia, kantoplastyka) i wypełnianiem tłuszczem własnym doliny łez. Plastyka powiek dolnych może być wykonana specjalną techniką bez nacięć na skórze (przezspojówkowo). Taka procedura operacyjna zarezerwowana jest dla pacjentów, którzy chcą usunąć tzw. worki pod oczami, a ich skóra jest w dobrym stanie. Po operacji pacjenci cieszą się długotrwałym odmłodzeniem twarzy oraz posiadaniem pięknie wyeksponowanych oczu.

Operacyjne leczenie ginekomastii wykonywane jest u mężczyzn, u których problemy pojawiły się naturalne w okresie dojrzewania, w wyniku zaburzeń hormonalnych lub nadużywania sterydów. Zabieg polega na wycięciu męskich gruczołów piersiowych. Technika wykonywania zabiegu łączy klasyczne chirurgiczne cięcie i liposukcję (odsysanie tłuszczu). Specjaliści z kliniki MEDIMEL, jako nieliczni w Europie udoskonali leczenie ginekomastii tak, aby ingerencja chirurgiczna była jak najmniej widoczna.

Lekarze przeprowadzają zabiegi poprawiające kształt piersi polegające na powiększaniu piersi za pomocą implantów, zmniejszaniu lub plastyki piersi. Dobór implantów renomowanej firmy Allergan wspomagany jest przez system Matrix – BioDynamic, który na podstawie pomiarów klatki piersiowej sugeruje odpowiedni model i rozmiar implantu. Co ważne, pacjentki mogą wypróbować przyszły kształt i wielkość piersi zakładając specjalne staniki z dobranymi implantami zewnętrznymi. Nasi specjaliści dbają o to, aby kształt i wielkość piersi dostosowane były do urody i figury pacjentki, a po zabiegu sylwetka pacjentki wyglądała naturalnie.

Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów odmładzających medycyny estetycznej przeprowadzanych bez skalpela takich, jak usuwanie zmarszczek botoksem, wypełnianie zmarszczek i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym (Juvaderm) lub nieinwazyjny lifting radiowy. Skalpel używany jest w inwazyjnych zabiegach takich jak otoplastyka, przeszczep tłuszczu (np. przy wypełnianiu doliny łez lub modelowaniu kształtu ust), usuwanie znamion barwnikowych i guzków. Efekty tych zabiegów utrzymują się znacznie dłużej. Wykonujemy również szereg zabiegów poprawy estetyki kobiecych stref intymnych (labioplastyka), a u mężczyzn prowadzimy operacyjne leczenie stulejki.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi modelowania ciała za pomocą liposukcji wibracyjnej, plastyki ciała (body lifting) zabiegi flebologiczne, z których najpopularniejszym jest usuwanie żylaków.

Co leczymy

W klinice MEDIMEL pomagamy pacjentom wyglądać pięknie i młodo. Doktor Katarzyna Ossowska-Clark uważa, że przeprowadzana w tutejszej klinice plastyka powiek gwarantuje pacjentom odmłodzenie twarzy oraz wyeksponowanie oka. Pacjenci mogą również poprawić wygląd twarzy wykonując zabiegi medycyny estetycznej, w tym korekcję uszu i ust.

Poprawa wyglądu ciała obejmuje zabiegi powiększania, pomniejszania lub plastyki piersi oraz liposukcji wibracyjnej wybranych  okolic ciała. Piersi operuje się nie tylko ze względów kosmetycznych. Zabiegi wykonywane są też u kobiet wymagających korekty po operacjach w obrębie gruczołów piersiowych. Modelowanie sylwetki możliwe jest też dzięki przeszczepom własnego tłuszczu, co pozwala na powiększenie pośladków oraz modelowanie dłoni i twarzy.

Nasza klinika prowadzi operacyjne leczenie ginekomastii u mężczyzn. Do kliniki zgłaszają się pacjenci, u których powiększenie gruczołów piersiowych wystąpiło naturalnie w czasie dojrzewania, z powodu zaburzeń hormonalnych lub w wyniku nadużywania sterydów. Nasza klinika, jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie, udoskonaliła zabieg i przeprowadza go w taki sposób, że blizna pooperacyjna jest bardzo mało widoczna.