4,6 / 5  - 3758 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie otyłości

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik MediSpace – Przychodnia Lekarska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w MediSpace – Przychodnia Lekarska

Przychodnia Lekarska MediSpace oferuje pacjentom diagnostykę, rozpoznanie i leczenie schorzeń układu pokarmowego (ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych), sercowo-naczyniowego oraz chorób nerek. Przychodnia oferuje szereg diagnostycznych badań ultrasonograficznych, analitycznych i endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, impedancja przełyku). W Przychodni jest możliwość wykonania diagnostyki układu sercowo-naczyniowego (ECHO, EKG, Holter ciśnieniowy, Holter EKG), a także wykonania  zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologii, jak również procedury ginekologii zabiegowej.

Przychodnia w swojej ofercie posiada specjalne badania pakietowe dopasowane indywidualnie do wieku, płci i potrzeb pacjenta, które pomogą w diagnostyce i ocenie Państwa stanu zdrowia. 

Szczegółową ofertę MediSpace znajdą Państwo w cenniku poniżej: