ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Przychodnia Lekarska MediSpace oferuje pacjentom diagnostykę, rozpoznanie i leczenie schorzeń układu pokarmowego (ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych), sercowo-naczyniowego oraz chorób nerek. Przychodnia oferuje szereg diagnostycznych badań ultrasonograficznych, analitycznych i endoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, impedancja przełyku). W Przychodni jest możliwość wykonania diagnostyki układu sercowo-naczyniowego (ECHO, EKG, Holter ciśnieniowy, Holter EKG), a także wykonania  zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologii, jak również procedury ginekologii zabiegowej.

Przychodnia w swojej ofercie posiada specjalne badania pakietowe dopasowane indywidualnie do wieku, płci i potrzeb pacjenta, które pomogą w diagnostyce i ocenie Państwa stanu zdrowia. 

Szczegółową ofertę MediSpace znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie otyłości

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik MediSpace – Przychodnia Lekarska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska