4,9 / 5  - 54 opinie
Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia Gabinet Meditar Stomatologia

Informacje ogólne o Meditar Stomatologia

Meditar Stomatologia to nowo powstała placówka stomatologiczna, którą tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wysokie kwalifikacje oraz dostęp do najnowocześniejszego sprzętu zabiegowego pozwalają nam przeprowadzić skuteczne leczenie nawet najtrudniejszych przypadków klinicznych. Opracowaliśmy ofertę w taki sposób, aby każdy pacjent mógł poddać się w gabinecie kompleksowej terapii, dostosowanej do jego indywidualnych potrzeb. Pacjenci biorą czynny udział w planowaniu leczenia i mają istotny wpływ na końcowy efekt zabiegów.

Świadczymy usługi z zakresu implantologii. Zabiegom wszczepienia implantu mogą poddać się zarówno osoby, u których występują pojedyncze braki w uzębieniu, jak i pacjenci z całkowitym bezzębiem. Implanty wpływają na poprawę estetyki uśmiechu, a także na funkcjonalność pozostałych zębów – po utracie nawet jednego zęba dochodzi do nieodwracalnych zmian w jamie ustnej, w wyniku których może dojść do rozchwiania, uszkodzenia, czy utraty innych zębów. Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym przez doświadczonych stomatologów. Oferta obejmuje również zabiegi przygotowujące do osadzenia implantu w kości, tzn. podniesienie dna zatoki szczękowej (sinus lift).

Zajmujemy się szeroko pojętą stomatologią estetyczną, w tym wybielaniem zębów. Proponujemy Państwu wybielanie metodą nakładkową, która polega na codziennej aplikacji środka wybielającego i pozostawieniu go na zębach na kilka godzin, oraz wybielanie w gabinecie za pomocą lasera, który pozwala osiągnąć satysfakcjonujące efekty już po jednym seansie, trwającym kilkadziesiąt minut. Efekty wybielania metodą gabinetową utrzymują się do 2 lat. Ponadto korygujemy niedoskonałości zębów za pomocą estetycznych licówek.

Wykonujemy zabiegi z dziedziny protetyki stomatologicznej. Oferujemy wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe prace protetyczne. Uzupełniamy ubytki za pomocą protez, koron, mostów i innych.

Zakres usług gabinetu obejmuje chirurgię stomatologiczną. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, a doświadczenie stomatologa stanowi gwarancję bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. W przypadku kwalifikacji zęba do ekstrakcji, usuwamy bezboleśnie zęby, w tym zatrzymane zęby ósme. Wykonujemy również zabiegi usunięcia zęba z dłutowaniem. Ponadto przeprowadzamy resekcję wierzchołka korzenia oraz laserowe podcięcie wędzidełka języka.

Oferta obejmuje leczenie kanałowe (endodoncja). Posiadamy duże doświadczenie także w reendoncji, czyli powtórnym leczeniu kanałowym zębów.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Leczymy próchnicę i inne choroby zębów i przyzębia. Ubytki wypełniamy za pomocą światłoutwardzalnych wypełnień. Oferta obejmuje leczenie dorosłych i dzieci.

Stawiamy na szeroko zakrojoną profilaktykę stomatologiczną. Proponujemy Państwu zabiegi, które pozwolą utrzymać zęby w dobrym zdrowiu i kondycji przez dłuższy czas: skaling, piaskowanie, polerowanie oraz fluoryzację.

Przed, w trakcie i po leczeniu wykonywane są zdjęcia RTG. Diagnostyka radiologiczna pozwala postawić trafną diagnozę i na bieżąco monitorować przebieg terapii.

Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Gwarancja prywatności – rejestracja znajduje się w osobnym, wydzielonym z poczekalni pomieszczeniu, co zapewnia pacjentom prywatność podczas umawiania wizyt, regulowania płatności i innych czynności.

  • SleeperOne – posiadamy system komputerowy do znieczulania. SleeperOne cechuje się precyzją kontroli ilości oraz ciśnienia podawanego anestetyku.

  • Kącik dla dzieci – przygotowaliśmy specjalne miejsce dla Państwa pociech, które umili oczekiwanie na wizytę.

  • System klimatyzacji – gabinety są klimatyzowane i nowocześnie wyposażone.

  • Dostęp do Wi-Fi – w budynku jest dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi.

  • Dogodne formy płatności – za zabiegi mogą Państwo zapłacić gotówką lub kartą. Istnieje również możliwość rozłożenia należności na raty.

  • Darmowe napoje – pacjentom oczekującym na wizytę proponujemy kawę, herbatę lub wodę.

  • Promocje cenowe – co jakiś czas w naszej ofercie pojawiają się atrakcyjne rabaty i promocje.

  • Bezpłatny parking – do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy bezpłatne miejsca parkingowe.

Osiągnięcia i certyfikaty Meditar Stomatologia

Potwierdzeniem kwalifikacji i wiedzy naszych specjalistów są liczne certyfikaty i dyplomy, uzyskane w ramach specjalistycznych szkoleń, zjazdów naukowych i konferencji naukowych.