4,4 / 5  - 38 ocen »
Widok ogólny MedKorekta Gabinet zabiegowy MedKorekta Widok ogólny MedKorekta Zabieg, operacja MedKorekta Zabieg, operacja MedKorekta Zabieg, operacja MedKorekta Klinika MedKorekta - logo

Informacje ogólne o Klinika MedKorekta

Klinika MedKorekta jest nowoczesną placówką, która swoim Pacjentom świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Przy pomocy odpowiednio dobranych zabiegów pomagamy Pacjentom zlikwidować defekty ciała i twarzy, odzyskać młody, piękny wygląd i podnieść komfort życia. Mamy świadomość faktu, że zabieg chirurgiczny to dla Pacjenta niejednokrotnie szansa na spełnienie swoich marzeń, na odzyskanie radości życia i wiary w siebie, dlatego każdy zabieg wykonywany jest z pełnym zaangażowaniem.

Przeprowadzamy różnorodne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, takie jak plastyka powiek górnych i dolnych, plastyka nosa, korekcja uszu czy powiększanie piersi, w naszej ofercie znajdują się też nieinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym likwidacja zmarszczek wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego i iniekcjami toksyny botulinowej, nieoperacyjny lifting twarzy biowchłanialnymi nićmi Aptos czy biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i rąk przy pomocy zabiegów mezoterapii.

Szczególnie ważny jest dla nas komfort Pacjenta i jego dobre samopoczucie, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w klinice MedKorekta przebiegała w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Przeprowadzająca zabiegi dr Wiesława Ratajczak do każdego Pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, każdemu poświęca maksimum swojego czasu i uwagi, rzetelnie informując o możliwościach poprawy urody oraz ryzyku, związanym z zabiegiem. Dr Ratajczak cierpliwie odpowiada na pytania, rozwiewa niejasności i indywidualnie dostosowuje zabiegi do potrzeb i preferencji konkretnego Pacjenta, mając na uwadze przede wszystkim jego satysfakcję z osiągniętych efektów. Klinika MedKorekta mieści się w przytulnych, gustownie wyposażonych wnętrzach, a lokalizacja placówki w cichej, spokojnej okolicy zapewnia Pacjentom poczucie intymności, tak potrzebne w okresie rekonwalescencji pozabiegowej.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Pragnąc zapewnić naszym Pacjentom całkowite bezpieczeństwo w trakcie zabiegów, naszą placówkę wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt wysokiej jakości, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Posiadamy kompletnie wyposażoną salę operacyjną, spełniającą wszystkie standardy dla tego typu obiektów.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Zależy nam na pełnym komforcie i dobrym samopoczuciu naszych Pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w klinice przebiegała w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Dr Ratajczak podczas wstępnej wizyty szczegółowo informuje Pacjentów o możliwościach poprawy wyglądu, informuje o ryzyku, związanym z danym operacją i zawsze zostawia Pacjentowi odpowiednią ilość czasu na podjęcie decyzji. Po zabiegach Pacjenci mogą pozostać w klinice, gdzie odpoczywają w komfortowych, przytulnych pokojach pobytowych. Pacjenci zmotoryzowani mogą zostawić samochody przed budynkiem.

Osiągnięcia i certyfikaty Klinika MedKorekta

Najważniejszym osiągnięciem kliniki MedKorekta jest systematycznie zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którym dr Ratajczak pomogła usunąć defekty twarzy i ciała i odzyskać piękny wygląd. Pacjenci doceniają przytulną, ciepłą atmosferę panującą w klinice, indywidualne podejście dr Ratajczak do każdego Pacjenta i jego potrzeb, a także zaangażowanie i pasję, z jaką przeprowadza wszystkie zabiegi. Nie bez znaczenia pozostaje także jej szeroka wiedza i bogate doświadczenie zawodowe, dzięki którym Pacjenci mogą być pewni, że powierzają swój wygląd w ręce specjalisty. Potwierdzeniem najwyższych standardów obsługi jest także przyznany klinice MedKorekta Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2009.

Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta Klinika MedKorekta