ocena 4.8 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
15:00 - 18:00
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Pacjenci kliniki MedKorekta mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy liczne zabiegi w obrębie twarzy i szyi, w tym pełny lifting twarzy, lifting czoła, skroni szyi lub dolnej części twarzy, a także llifting, połączony z przeszczepem bądź odsysaniem tłuszczu. Wykonujemy plastykę powiek dolnych i górnych oraz plastykę powiek z jednoczasowym usunięciem przepuklin tłuszczowych, podniesienie brwi oraz operacyjne powiększanie i modelowanie ust, Pacjentom oferujemy też zabiegi powiększania ust przeszczepem własnej tkanki tłuszczowej, zabiegi korekcyjne nosa i modelowanie twarzy za pomocą przeszczepu tłuszczu strukturalnego. U Pacjentek, niezadowolonych z kształtu lub rozmiaru swojego biustu dr Ratajczak przeprowadza zabiegi powiększania, pomniejszania lub podniesienia i modelowania piersi, a także korekcję wciągniętych brodawek. W trakcie zabiegów powiększania piersi dr Ratajczak wykorzystuje implanty piersiowe znanej na całym świecie firmy Mentor, które zostały dopuszczone do stosowania przez MZiOS oraz FDA i które posiadają gwarancję wymiany na całe życie. Natomiast Pacjentom, pragnącym skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę oferujemy zabiegi liposukcji, czyli odsysania tłuszczu z różnych partii ciała, w tym z ramion, brzucha, bioder, ud czy kolan. Dr Ratajczak przeprowadza taż zabiegi korekcyjne w obrębie brzucha, w tym całkowitą plastykę brzucha i mini plastykę brzucha.

W ofercie placówki znajdują się zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają w sposób nieinwazyjny przywrócić skórze młodzieńczą świeżość i zatrzymać oznaki upływu czasu. Przeprowadzamy biorewitalizację skóry twarzy szyi i rąk przy pomocy zabiegu mezoterapii, wygładzamy zmarszczki mimiczne iniekcjami toksyny botulinowej, usuwamy też zmarszczki wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Pacjentom oferujemy odmładzanie i biorewitalizację skóry osoczem bogatopłytkowym Regeneris, poprawiamy też kondycję skóry i likwidujemy niedoskonałości dzięki zabiegom złuszczającym naskórek, takim jak dermabrazja, exoderm i odpowiednio dobrane peelingi. Przeprowadzamy nieoperacyjny lifting twarzy przy pomocy biowchłanialnych nici Aptos, które pozwalają osiągnąć spektakularny efekt porównywalny do klasycznego liftingu, przy jednoczesnej minimalnej inwazyjności zabiegu. Mając na uwadze jak najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów oraz pełną satysfakcję Pacjentów, w trakcie procedur z zakresu medycyny estetycznej stosujemy tylko sprawdzone preparaty.

Co leczymy

Pacjenci kliniki MedKorekta mogą poddać się operacyjnemu leczeniu licznych schorzeń. Przeprowadzamy chirurgiczną korektę odstających uszu, które dla wielu Pacjentów stanowią powód złego samopoczucia i kompleksów, przy pomoc zabiegu chirurgicznego zmniejszamy także małżowiny uszne i modelujemy rozerwane płatki uszne. Mogą się do nas zgłosić mężczyźni z problemem przerostu tkanki gruczołowej piersi, czyli ginekomastii, u których wykonujemy usunięcie gruczołów piersiowych. Przeprowadzamy zabiegi zmniejszenia i modelowania warg sromowych, a także chirurgiczne usuwanie nieestetycznych zmian skórnych takich jak znamiona, brodawki, tłuszczaki czy poszerzone naczynia krwionośne.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane MedKorekta w Poznaniu.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik MedKorekta Chirurgia Plastyczna i Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska