Operacja nosa
w MedKorekta Chirurgia Plastyczna i Estetyczna (Poznań)

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
15:00 - 18:00
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
W poznańskiej klinice MedKorekta Chirurgia Plastyczna i Estetyczna zabiegi z zakresu operacja nosa wykonuje lek. Wiesława Ratajczak. Ceny zabiegów kształtują się od kwoty 5500 zł za operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa do kwoty 9000 zł za totalna korekcja nosa.
lek. Wiesława Ratajczak
lek. Wiesława Ratajczak
Rejestracja wizyt telefonicznie:
61 449pokaż numer 61 449 90 06

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny Poznań, chirurg ogólny

Lek. med. Wiesława Ratajczak jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, lekarzem o szerokiej wiedzy i bogatym doświadczeniu zawodowym. Studia medyczne ukończyła w 1968 roku, zdobywając dyplom i tytuł lekarza medycyny. W...

Więcej

Operacja nosa - cennik:
  • Totalna korekcja nosa od 8 000 do 9 000 
  • Operacja nosa chrzęstnego / czubka nosa od 5 500
  • Operacja nosa kostnego od 6 500 do 8 000 
  • Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody od 7 000
Konsultacje przedzabiegowe i badania:
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150
Umawianie wizyt
Rejestracja wizyt u lek. Wiesława Ratajczak telefonicznie
pod numerem:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska