5,0 / 5  - 1 ocena »
Recepcja, poczekalnia Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Wnętrza, wystrój Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Recepcja, poczekalnia Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Widok ogólny Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Kadra Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Aparatura, sprzęt zabiegowy Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Pacjenci Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Pacjenci Centrum Zdrowia i Urody Medstetica Medstetica – Centrum Zdrowia i Urody - logo

Informacje ogólne o Medstetica – Centrum Zdrowia i Urody

Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA to nowoczesna placówka, która świadczy usługi z zakresu dwóch dziedzin medycyny: ginekologii estetycznej i medycyny estetycznej. Korzystając z zaawansowanych możliwości technicznych sprzętu nowej generacji oraz wiedzy lekarzy, przygotowaliśmy szeroki zakres zabiegów, które przyczyniają się do poprawy jakości życia, wyeliminowania dokuczliwych problemów zdrowotnych i poprawy wyglądu naszych pacjentek.

Nasz ośrodek jest wyposażony w specjalistyczny laser MonaLisa Touch włoskiej firmy Deka. Dzięki kilku różnym końcówkom urządzenie jest wielofunkcyjne i pozwala na wykonywanie różnego rodzaju zabiegów. Z jego zastosowaniem leczymy wysiłkowe nietrzymanie moczu (NTM), przeprowadzamy rewitalizację pochwy i warg sromowych, a także zabiegi labioplastyki oraz usuwania brodawek i kłykcin. Zajmujemy się również wybielaniem okolic intymnych i korygowaniem blizn po nacięciu krocza i cesarskim cięciu, Laser umożliwia ponadto wykonywanie zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej: redukowanie rozstępów, blizn potrądzikowych, usuwanie zmian skórnych oraz blizn.

W Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA przeprowadzamy plastykę krocza z zastosowaniem nici Vaginal Narrower, pierwszych na świecie w pełni wchłanialnych nici z serii Happy Lift. Nasza oferta obejmuje również zabiegi z użyciem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które pozwalają przywrócić elastyczność i objętość wargom sromowym.

Atrakcyjne rozwiązania czekają także na osoby, które chcą długo cieszyć się młodym i naturalnym wyglądem. Wykonujemy zabiegi usuwania zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej i preparatów z serii Juvederm, Emervel oraz Restylane, a także mezoterapie igłowe i liftingi wolumetryczne. Na naszą pomoc mogą liczyć pacjenci, których problemem są doły i cienie pod oczami lub niesymetryczne i zbyt małe usta. Z zastosowaniem zabiegów medycyny estetycznej leczymy ponadto nadpotliwość oraz bruksizm (zgrzytanie zębami).

Lekarze tworzący zespół naszej placówki mają za sobą specjalistyczne szkolenia m.in. z zakresu przeprowadzania zabiegów ginekologii estetycznej z zastosowaniem lasera MonaLisa Touch. Wiedza i doświadczenie, zdobywane przez lata w różnych ośrodkach medycznych, stanowią gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności świadczonych przez nich usług.

Na klientów i klientki ośrodka czekają zachęcające promocje: specjalne oraz stałe. Przygotowaliśmy pięć pakietów, z których każdy stanowi kombinację zabiegów w atrakcyjnej cenie. Poszczególne procedury są również obejmowane czasowymi obniżkami.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka jest wyposażona w najnowszej generacji laser MonaLisa Touch włoskiej firmy Deka. Za jego pomocą przeprowadzane są zabiegi ginekologii estetycznej, jak rewitalizacja pochwy i warg sromowych, wybielanie sromu czy operacja eliminująca problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Jednak to nie wszystkie zastosowania tego urządzenia – dzięki kilku odmiennym końcówkom laser może być wykorzystywany do wykonywania kilku rodzajów zabiegów, w tym również procedur z zakresu dermatologii estetycznej, jak m.in. redukcja rozstępów lub blizn potrądzikowych.

W przypadku zabiegów ginekologii estetycznej działanie lasera jest oparte o tzw. terapię punktową (DOT Therapy). Dzięki niej w trakcie operacji energia wytwarzana przez urządzenie jest skupiona na wybranych miejscach ścianek pochwy, precyzyjnie stymulując śluzówkę do przebudowy i regeneracji, m.in. poprzez produkcję nowych włókien kolagenowych. W wyniku zabiegu tkanki stają się ujędrnione, napięte, bardziej elastyczne i zwarte.

Technologia wykorzystana w urządzeniu MonaLisa Touch sprawia, że zabiegi z jego zastosowaniem są bezpieczne, skuteczne i mało inwazyjne. Dzięki szybkiej koagulacji tkanki, na którą pozwala laser, podczas procedury nie występuje krwawienie. Okres rekonwalescencji po zabiegach MonaLisa Touch jest bardzo krótki – pacjentki niemal natychmiast wracają do normalnej aktywności.

Udogodnienia dla pacjentów

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica zależy nam na zadowoleniu i dobrym samopoczuciu wszystkich odwiedzających nas pacjentów. By sprostać ich wymaganiom, przygotowaliśmy kilka dodatkowych udogodnień, takich jak m.in.:

  • płatność ratalna – w trosce o zawartość Państwa portfeli zapewniliśmy możliwość rozłożenia kosztów zabiegu na dogodne raty
  • promocje specjalne – zabiegi z naszej oferty są obejmowane czasowymi atrakcyjnymi obniżkami cen
  • promocje stałe – na naszych klientów czekają pakiety medyczne i estetyczne. Przygotowaliśmy pięć propozycji – każda z nich stanowi inną kombinację zabiegów w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo przy zakupie pakietów każdy kolejny zabieg rewitalizacji i liftingu pochwy lub sromu kosztuje tylko 1200 zł
  • nowoczesne wnętrza i przestronna poczekalnia – przed zabiegiem pacjenci mogą zrelaksować się w przytulnej, estetycznie urządzonej poczekalni.

Osiągnięcia i certyfikaty Medstetica – Centrum Zdrowia i Urody

Doświadczenie i umiejętności lekarzy Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA znajdują potwierdzenie w zadowoleniu pacjentek oraz w licznych certyfikatach ukończenia specjalistycznych kursów.

Do zespołu placówki należy lek. med. Wojciech Puto, lekarz z wieloletnim stażem pracy. W ciągu swojej długiej kariery zawodowej odbył szereg specjalistycznych szkoleń, m.in. z zakresu wykorzystywania lasera MonaLisa Touch. Ponadto posiada certyfikat poświadczający umiejętność aplikacji wkładki Gynefix.

Kolejnym lekarzem, z którego usług można skorzystać w naszym ośrodku, jest lek. med. Natalia Leśnik, która ma za sobą m.in. szkolenie z zakresu labioplastyki, plastyki krocza oraz rewitalizacji pochwy laserem MonaLisa Touch. Doktor Leśnik posiada także certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Gabinet Centrum Zdrowia i Urody Medstetica