5,0 / 5  - 1 ocena »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Zdrowia i Urody Medstetica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Zdrowia i Urody Medstetica

W Centrum Zdrowia i Urody Medstetica specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej.

Pacjentkom, które chciałyby zadbać o zdrowie okolic intymnych oraz poprawić ich wygląd, zwiększając jednocześnie satysfakcję ze swojego życia seksualnego i poczucie pewności siebie, proponujemy szeroki zakres procedur medycznych z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch, zabiegi nićmi Vaginal Narrower oraz zabiegi wypełniające kwasem hialuronowym. Do każdego zabiegu kwalifikacji dokonuje lekarz ginekolog, co stanowi gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa.

Za pomocą lasera MonaLisa Touch wykonujemy rewitalizację pochwy i warg sromowych, labioplastykę (czyli plastykę warg sromowych) oraz wybielanie sromu. Ponadto urządzenie pozwala na skorygowanie blizn po nacięciu krocza lub cesarskim cięciu oraz na usunięcie brodawek i kłykcin.

Coraz więcej pacjentek interesuje się zabiegami z zastosowaniem lasera również ze względu na możliwość podjęcia walki z wstydliwą dolegliwością, jaką jest wysiłkowe nietrzymanie moczu (NTM). Przypadłość jest spowodowana dysfunkcją mięśni dna miednicy, które przestają prawidłowo zaciskać cewkę moczową, powodując niekontrolowane wycieki moczu np. w sytuacji śmiechu, kaszlu lub podnoszenia (nawet niewielkich) ciężarów. Zastosowanie lasera MonaLisa Touch pozwala wzmocnić ścianki pochwy i obszar ujścia cewki moczowej oraz przywrócić jej prawidłowy kąt nachylenia, a w rezultacie – pozbyć się kłopotliwego problemu.

Kobietom, którym zależy na polepszeniu jakości swojego życia seksualnego poprzez poprawę napięcia mięśni krocza, zwężenie wejścia do pochwy i jej lifting, polecamy zabiegi z zastosowaniem nici Vaginal Narrower. Procedura jest minimalnie inwazyjna i praktycznie bezbolesna, a pozwala osiągnąć niezwykle satysfakcjonujące efekty.

Wykonujemy ponadto zabiegi wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym. W ich wyniku miejsca intymne znów wyglądają młodo i pięknie.

W zakresie oferowanych przez Centrum Zdrowia i Urody MEDSTETICA usług znajduje się również medycyna estetyczna. Odpowiednie końcówki wielofunkcyjnego lasera frakcyjnego CO2 MonaLisa Touch pozwalają nam przeprowadzać zabiegi, których celem jest usunięcie różnych niedoskonałości: zmian skórnych, rozstępów oraz blizn, również potrądzikowych.

Wykonujemy procedury z zastosowaniem botoksu, czyli oczyszczonego białka wytwarzanego przez bakterię Clostridium Botulinum. Za pomocą substancji można pozbyć się zmarszczek mimicznych, wyeliminować problem nadpotliwości, a także wyleczyć bruksizm, czyli dolegliwość, polegającą na nadmiernym tarciu zębami żuchwy o zęby szczęki.

W ofercie placówki znajdują się również zabiegi z wykorzystaniem preparatów z serii Emervel, Restylane i Juvederm. Dobór odpowiedniej substancji oraz techniki zabiegowej pozwala uzyskać spektakularne efekty w postaci wypełnienia głębokich zmarszczek i bruzd, powiększenia i zmiany konturu ust oraz korekcji cieni i dołów pod oczami. Pacjentkom, które chciałyby poprawić owal swojej twarzy – unieść policzki, zaostrzyć rysy, podkreślić linię żuchwy – proponujemy lifting wolumetryczny.

Kolejną procedurą, skuteczną w walce ze starzeniem się skóry, jest mezoterapia igłowa, w trakcie której lekarz aplikuje substancje lecznicze poprzez cienkie nakłucia. Zabieg wykonuje się ponadto w obrębie owłosionej skóry głowy w celu wzmocnienia i zagęszczenia włosów.

Pełną listę procedur, z jakich można skorzystać w naszej placówce, znajdą Państwo w cenniku poniżej: