4,4 / 5  - 50 ocen »
Gabinet Dr Ertuganow Gabinet Dr Ertuganow Gabinet Dr Ertuganow Gabinet Dr Ertuganow Gabinet Dr Ertuganow Gabinet Dr Ertuganow Gabinet Dr Ertuganow

Klinika Medycyny Estetycznej dr Ertuganowa – informacje ogólne

Klinika Medycyny Estetycznej dr Ertuganowa to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze spełniamy marzenia pacjentów o młodym wyglądzie oraz usuwamy niedoskonałości natury, które odbierają pewność siebie w życiu prywatnym i zawodowym. Posiadamy ponad 35-letnie doświadczenie, dużą wiedzę i umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii i laseroterapii. Korzystamy z certyfikowanych preparatów oraz wysokiej klasy sprzętu, co w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami zespołu zapewnia pacjentom bezpieczeństwo i efektywność stosowanych technik leczenia.

Przeprowadzamy zabiegi laserem frakcyjnym: laserowy lifting twarzy, usuwanie zmarszczek czy wygładzanie skóry. System znajduje zastosowanie również w trakcie usuwania blizn i rozstępów, rozjaśniania przebarwień czy likwidowania uszkodzeń słonecznych. Nowoczesne rozwiązania technologiczne umożliwiają skrócenie okresu rekonwalescencji przy zachowaniu bardzo dobrych efektów leczenia.

Do oferty kliniki należy laserowa korekcja powiek, mniej inwazyjna alternatywa chirurgicznego zabiegu. Przebiega w sposób bezkrwawy i bezbolesny, a po leczeniu nie pozostają widoczne dla osób postronnych ślady (blizna jest niezauważalna). Pacjenci po zabiegu nie muszą rezygnować z codziennych aktywności – należy ograniczyć jedynie wysiłek fizyczny.

Wykorzystujemy nici liftingujące PDO, biokompatybilne, niewidoczne i niewyczuwalne przez skórę, z czasem ulegające rozpuszczeniu. Wykonujemy lifting twarzy, podbródka, szyi, dekoltu oraz piersi. Zabieg polega na wzmocnieniu tkanek, utworzeniu tzw. siatki podtrzymującej, która działa na zasadzie naturalnego rusztowania. Implantację nici wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, na pełne rezultaty należy poczekać ok. 3 miesiące.

Stawiamy na naturalne efekty zabiegów, zależy nam na wydobyciu naturalnego piękna każdego z pacjentów. Stosujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Usuwamy zmarszczki mimiczne, powiększamy i modelujemy usta a także wykonujemy pełną wolumetrię twarzy.

Proponujemy Państwu mezoterapię igłową, zabieg polegający na bezpośrednim dostarczeniu do skóry właściwej substancji odżywczych, dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta. Zabiegi wykonuje się w leczeniu cellulitu, rozstępów, usuwaniu zmarszczek, a także profilaktycznie – w celu spowolnienia procesów starzenia. Mezoterapia sprawdza się również w leczeniu wypadania włosów i łysienia.

Przeprowadzamy nieinwazyjny lifting twarzy osoczem bogatopłytkowym, nazywany tzw. „wampirzym liftingiem”, gdyż osocze uzyskuje się z niewielkiej ilości krwi pacjenta. Jego efektem jest rewitalizacja, odmłodzenie i nawilżenie skóry. Zabiegi wykonuje się również w celu wygładzenia zmarszczek i fałd.

Oferujemy peelingi medyczne, dobierane indywidualnie do potrzeb skóry, w tym trądzikowej, dojrzałej oraz wrażliwej.

W naszej ofercie znajdują się także zabiegi dedykowane osobom chcącym pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, opornej na ćwiczenia i dietę. Proponujemy Państwu lipolizę iniekcyjną preparatem Aqualyx, alternatywę klasycznej liposukcji. Zabieg polega na wstrzyknięciu działającego miejscowo preparatu o właściwościach rozbijających komórki tkanki tłuszczowej. Efektem lipolizy jest likwidacja miejscowych otłuszczeń oraz wymodelowanie sylwetki.

Przeprowadzamy również lipotransfer – przeszczep tkanki tłuszczowej, którą można w kolejnych etapach wykorzystać do wymodelowania obszarów, które utraciły jędrność. Zabieg lipotransferu polega na pobraniu tłuszczu za pomocą specjalnych kaniul, odwirowaniu go, a następnie wszczepieniu w wybraną przez pacjenta okolicę. Tkanka tłuszczowa jest doskonałym wypełniaczem spłycającym zmarszczki oraz wypełniającym bruzdy i fałdy.

Zapraszamy do kliniki pacjentów niezadowolonych z wyglądu swoich uszu, cierpiących z powodu kompleksu odstających małżowin. Przeprowadzamy chirurgiczną korekcję odstających uszu w trybie ambulatoryjnym, w znieczuleniu miejscowym. Istnieje możliwość podania leków sedatywnych bezpośrednio przed zabiegiem. Cała procedura trwa ok. 1,5 godziny, a pacjent pozostaje na obserwacji w klinice przez kilka godzin. Przeprowadzamy zabiegi zarówno u dorosłych, jak i u dzieci.

Pomagamy osobom z żylakami kończyn dolnych i tzw. „pajączkami” (teleangiektazje). W leczeniu stosujemy małoinwazyjną metodę skleroterapii, polegającą na bezpośrednim wprowadzeniu do światła niewydolnego naczynia preparatu o działaniu obkurczającym. W konsekwencji zabiegu dochodzi do zwłóknienia i zamknięcia naczynia.

Zapraszamy do kontaktu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia kliniki należy m.in. laser frakcyjny CO2 Pentagon Grand, wykorzystywany do zabiegów o charakterze estetycznym. Cechuje się skutecznością w procedurach takich jak lifting skóry, usuwanie blizn, rozjaśnianie przebarwień, a także poprawa jakości skóry. System umożliwia głęboką penetrację skóry bez ryzyka uszkadzania sąsiednich tkanek.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Spersonalizowane metody zabiegowe – oferowane przez nas zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta.

  • Uśmiechnięty, miły personel – w klinice czeka na Państwa serdeczny, pomocny zespół medyczny oraz personel pomocniczy.

  • Promocje cenowe – naszym stałym pacjentom oferujemy korzystne zniżki i promocje cenowe.

Klinika Medycyny Estetycznej dr Ertuganowa – osiągnięcia i certyfikaty

Kadra kliniki sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje. Członkowie zespołu wzięli udział w licznych szkoleniach i kursach doskonalących, czego potwierdzeniem są posiadane przez nich dyplomy oraz certyfikaty. Między innymi, doskonalili umiejętności w zakresie laseroterapii w trakcie stażu w Klinice dr Romulo Mene w Rio de Janeiro.