ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 21:00
wtorek
10:00 - 21:00
środa
10:00 - 21:00
czwartek
10:00 - 21:00
piątek
10:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Medycyny Estetycznej dr Ertuganowa specjalizuje się w medycynie estetycznej i laseroterapii. Proponujemy Państwu m.in. laserową korekcję powiek, laserowy lifting twarzy oraz zabiegi usuwania przebarwień. Likwidujemy rozstępy oraz blizny. Przeprowadzamy zabiegi o charakterze przeciwstarzeniowym – wolumetrię twarzy, lifting twarzy za pomocą nici PDO, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Modelujemy i powiększamy usta. Oferta obejmuje tzw. „wampirzy lifting”, mezoterapię igłową oraz procedury chirurgiczne, w tym korekcję odstających uszu oraz skleroterapię.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medycyna Estetyczna Dr Ertuganow jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska