Medycyna Estetyczna dr Porzych - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 20:00
niedziela
nieczynne

Nasza specjalność to medycyna przeciwstarzeniowa, w ramach której pomagamy pacjentom zachować promienny, świeży i młody wygląd na dłużej. W trosce o Państwa dobre samopoczucie i komfort dbamy o to, aby zabiegi były nie tylko efektywne, lecz również bezpieczne i małoinwazyjne. Korzystamy z możliwości, jakie daje nam współczesna medycyna – w tym laserów, ultradźwięków czy plazmy. W naszej bogatej ofercie znajduje się m.in. bezoperacyjny lifting powiek, całej twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Zajmujemy się modelowaniem sylwetki i usuwaniem miejscowych otłuszczeń. Proponujemy Państwu również sprawdzone procedury takie jak mezoterapia igłowa, zabiegi z kwasem hialuronowym czy toksyną botulinową. Przeprowadzamy masaże, zajmujemy się także rehabilitacją.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medycyna Estetyczna dr Porzych jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska