4,9 / 5  - 61 ocen »
Wygląd zewnętrzny Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Recepcja, poczekalnia Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Kadra Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Sala operacyjna Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Recepcja, poczekalnia Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Sala operacyjna Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Gabinet zabiegowy Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Sala operacyjna Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Zabieg, operacja Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Zabieg, operacja Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Zabieg, operacja Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Zabieg, operacja Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Zabieg, operacja Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Kadra Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Kadra Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Kadra Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Zabieg, operacja Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Zabieg, operacja Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Aparatura, sprzęt zabiegowy Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Aparatura, sprzęt zabiegowy Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Aparatura, sprzęt zabiegowy Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Sprzęt medyczny Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Wyposażenie Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Wyposażenie Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Pokój, sala dla pacjentów Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Pokój, sala dla pacjentów Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Pokój, sala dla pacjentów Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Kadra Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Nagrody, wyróżnienia Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Recepcja, poczekalnia Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Recepcja, poczekalnia Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Wnętrza, wystrój Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Wnętrza, wystrój Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Wygląd zewnętrzny Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Wygląd zewnętrzny Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy s.c. - logo

Informacje ogólne o Chirurgii Plastycznej i Medycynie Estetycznej Barańscy

Chirurgia Plastyczna Barańscy to rodzinna placówka medyczna funkcjonująca na rynku od 1992 roku. Specjalizuje się w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz w medycynie estetycznej. Budynek kliniki jest podzielony na część ambulatoryjną z gabinetami konsultacyjnymi oraz część stacjonarną z blokiem operacyjnym. Od 2002 roku pacjenci wymagający obserwacji i leczenia szpitalnego po przebytych zabiegach mogą korzystać z komfortowych warunków w nowej części budynku, spełniającej wszelkie standardy opieki szpitalnej.

Realizujemy doniosłą rolę chirurgii plastycznej, która – poprzez poprawę niedoskonałości wyglądu – niesie ze sobą właściwości terapeutyczne, wpływające pozytywnie na psychikę, a co się z tym wiąże, na poprawę stanu zdrowia. Pomagamy pacjentom w tworzeniu ich nowej rzeczywistości, w której są bardziej pewni siebie i zadowoleni z życia. Każda odwiedzająca nas osoba jest traktowana indywidualnie, a jej oczekiwania i potrzeby są dokładnie analizowane na konsultacjach poprzedzających zabiegi. 

Dysponujemy nowoczesną aparaturą medyczną, w tym m.in. LipoRadioLogie™ VINCI II – urządzeniem, którego działanie opiera się na połączeniu kilku technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz stymulację kolagenu do odbudowy: podczerwieni i światła LED, frakcyjnej fali radiowej, bipolarnej fali radiowej i masażu mechanicznego rolkami, vacum oraz kriolipolizy.

W szerokiej gamie świadczonych przez nas usług z zakresu chirurgii plastycznej znajduje się m.in. lifting twarzy, odsysanie tłuszczu oraz zabiegi usuwania ginekomastii (chirurgiczna korekta, w trakcie której usuwa się nadmiar tkanki gruczołowej i tłuszczowej). Pacjentki niezadowolone z kształtu bądź wielkości swojego biustu mogą poddać się zabiegowi powiększenia lub podniesienia piersi, a także wyrównania ich asymetrii. Oferujemy zabiegi korekcyjne nosa i małżowin usznych, natomiast dla nadania spojrzeniu świeżości i młodszego wyglądu wykonujemy plastykę powiek górnych i dolnych.

W celu modelowania sylwetki przeprowadzamy liposukcję oraz plastykę powłok brzusznych (usuwanie nadmiaru skóry i zbędnej tkanki tłuszczowej z brzucha). Jeżeli zachodzi taka potrzeba, łączymy te dwa zabiegi dla uzyskania lepszego efektu modelowania. Wykonujemy lifting obszarów twarzy i ciała wymagających ujędrnienia – w tym ramion i ud, a także podnosimy zwiotczałą skórę twarzy, przeprowadzając jednocześnie jej redukcję i zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje ginekologia estetyczna. Wykonujemy labioplastykę, operacje plastyczne pochwy i krocza.

Oferujemy także szereg zabiegów w obrębie medycyny estetycznej. Wykonywane przez nas usługi skutecznie odmładzają skórę twarzy i ciała, a także opóźniają procesy starzenia.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Aby nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo, przygotowaliśmy szereg udogodnień, które umilą czas spędzony u placówce. Podchodzimy z pełnym profesjonalizmem nie tylko do kwestii najwyższej jakości świadczonych usług, lecz również do ich kompleksowości. W naszej klinice pacjenci mogą liczyć m.in. na:

  • Leczenie szpitalne – osobom pozostającym u nas na obserwacji zapewniamy komfortowe warunki pobytu, intymną atmosferę oraz stałą opiekę medyczną.
  • Przytulne wnętrza – nowoczesne, a zarazem przytulne gabinety i sale pobytu sprawiają, że każdy pacjent czuje się u nas jak u siebie w domu.
  • Pokoje pobytowe – przygotowane dla pacjentów po operacjach plastycznych. Pokoje są klimatyzowane, ponadto każdy z nich posiada własną łazienkę.
  • Miejsca hotelowe – osoby towarzyszące pacjentom mogą skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych miejsc hotelowych.
  • Wygodna poczekalnia – funkcjonalnie urządzona, z miłą obsługą i przyjazną atmosferą.
  • Budynek i jego otoczenie – naszą klinikę otacza duży ogród, w którym pacjenci mogą spacerować i odpoczywać, nabierając sił przed powrotem do domu. Budynek jest ogrodzony i przytulny jak dom, a jednocześnie nowoczesny i funkcjonalny.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawnych –  budynek naszej kliniki jest przystosowany dla osób poruszających się na wózku.
  • Płatność na raty – umożliwiamy pacjentom rozłożenie opłaty za leczenie na dogodne raty.
  • Parking – na terenie placówki znajdują się przygotowane dla pacjentów strzeżone miejsca parkingowe.

Osiągnięcia i certyfikaty Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Barańscy

Od 2002 roku, odkąd znajdujemy się w nowym budynku, który spełnia standardy opieki szpitalnej, bardzo szybko zapracowaliśmy na miano "Najlepszego szpitala niepublicznego w Polsce". Nasza placówka zajęła 17. miejsce w powyższej kategorii w  ogólnopolskim rankingu  szpitali "Rzeczypospolitej" w 2004 roku.

Ciężko pracowaliśmy na to zaszczytne miejsce, poprawiając infrastrukturę i nabywając aparaturę medyczną. Dbaliśmy o kwalifikacje personelu oraz bezpieczeństwo w leczeniu pacjentów. Nasz sukces został zauważony przez Wojewodę Lubuskiego, który złożył nam pisemne gratulacje za owo osiągnięcie i przedstawił nas jako wzór do naśladowania dla innych szpitali w województwie lubuskim.

Zajmujemy również wysokie miejsca w innych ogólnopolskich rankingach szpitali, organizowanych przez "Wprost" i "Newsweeka". Między innymi, w 2006 roku uplasowaliśmy się na 10. miejscu w kategorii szpitali niepublicznych "Bezpieczny Szpital".

Dbamy także o posiadanie certyfikatów ISO – możemy się poszczycić unijnym certyfikatem ISO 9001/2000. Ponadto regularnie podnosimy kwalifikacje całego personelu w zakresie obsługi pacjenta.

Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Klinika Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy

Filmy Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy