Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy - cennik

4,9 / 5  - 61 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Słubice, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy

W naszej placówce można umówić się zarówno na zabiegi korygujące niedoskonałości sylwetki i twarzy (operacje z zakresu chirurgii plastycznej), jak i  na zabiegi odmładzające, wykonywane w ramach medycyny estetycznej.

W naszej ofercie znajduje się m.in. usuwanie i wypełnianie zmarszczek twarzy przy pomocy preparatów renomowanych producentów. Przeprowadzamy mezoterapię w celu biorewitalizacji skóry, a także redukcji cellulitu. Modelujemy sylwetkę, niwelując nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez lipolizę (zabieg z użyciem fosfatydylocholiny). Osoby niezadowolone ze swojej sylwetki mogą poddać się u nas chirurgicznym zabiegom modelującym. Przeprowadzamy liposukcję brzucha, ud, pośladków i bioder.

Zajmujemy się poprawą kształtu czubka, części chrzęstnej i kostnej nosa, a także korygujemy jego przegrodę. Przy operacjach plastycznych uszu wykonujemy zabiegi plastyki małżowin (poprawa kształtu, korekta odstawania), ponadto oferujemy rekonstrukcje małżowiny usznej.

Usuwamy nadmierne owłosienie twarzy metodą Epilar. W ofercie naszej kliniki znajduje się również likwidacja niechcianego tatuażu oraz nieudanego makijażu permanentnego.

Pełny zakres naszych zabiegów znajduje się w poniższym cenniku: