Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy - cennik

ocena 4.9 / 5 (9 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
16:00 - 18:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
16:00 - 18:00
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszej placówce można umówić się zarówno na zabiegi korygujące niedoskonałości sylwetki i twarzy (operacje z zakresu chirurgii plastycznej), jak i  na zabiegi odmładzające, wykonywane w ramach medycyny estetycznej.

W naszej ofercie znajduje się m.in. usuwanie i wypełnianie zmarszczek twarzy przy pomocy preparatów renomowanych producentów. Przeprowadzamy mezoterapię w celu biorewitalizacji skóry, a także redukcji cellulitu. Modelujemy sylwetkę, niwelując nadmiar tkanki tłuszczowej poprzez lipolizę (zabieg z użyciem fosfatydylocholiny). Osoby niezadowolone ze swojej sylwetki mogą poddać się u nas chirurgicznym zabiegom modelującym. Przeprowadzamy liposukcję brzucha, ud, pośladków i bioder.

Zajmujemy się poprawą kształtu czubka, części chrzęstnej i kostnej nosa, a także korygujemy jego przegrodę. Przy operacjach plastycznych uszu wykonujemy zabiegi plastyki małżowin (poprawa kształtu, korekta odstawania), ponadto oferujemy rekonstrukcje małżowiny usznej.

Usuwamy nadmierne owłosienie twarzy metodą Epilar. W ofercie naszej kliniki znajduje się również likwidacja niechcianego tatuażu oraz nieudanego makijażu permanentnego.

Pełny zakres naszych zabiegów znajduje się w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy Słubice.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna Barańscy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska