Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Bytomia wybierają także placówki z Zabrza (10 km od centrum Bytomia)
Zabrze  ul. Karola Miarki 3 lok. 2

Dermetis

Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii. Wśród przeprowadzanych przez nas procedur znajduje się m.in. depilacja laserowa, karboksyte... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników
Pacjenci szukali zabiegu medycyna estetyczna także w miastach pobliżu Bytomia, takich jak: Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Strzelce Opolskie lub Jastrzębie-Zdrój.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.