Medycyna estetyczna Jastrzębie-Zdrój i okolice

Bezpośrednio w Jastrzębiu-Zdroju nie dysponujemy placówką wykonującą medycyna estetyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 39 innych klinik z okolicy Jastrzębia-Zdroju. Medycyna estetyczna można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (13 km od Jastrzębia-Zdroju) w cenie 150 zł lub w Arte Clinic w Gliwicach (18 km od Jastrzębia-Zdroju) gdzie cena za medycyna estetyczna wynosi 800 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz zabiegi ze specjalizacji medycyna estetyczna w Jastrzębiu-Zdroju? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.