Medycyna estetyczna Ruda Śląska i okolice

Bezpośrednio w Rudzie Śląskiej nie dysponujemy placówką wykonującą medycyna estetyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 42 innych klinik z okolicy Rudy Śląskiej. Medycyna estetyczna można przeprowadzić m.in. w Hair Center Kierach we Wrocławiu (159 km od Rudy Śląskiej) lub w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach (12 km od Rudy Śląskiej) gdzie cena za medycyna estetyczna wynosi 1 300 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Usługa medycyna estetyczna w Rudzie Śląskiej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska