Medycyna estetyczna Strzelce Opolskie i okolice

Bezpośrednio w Strzelcach Opolskich nie dysponujemy placówką wykonującą medycyna estetyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Strzelec Opolskich. Medycyna estetyczna można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (49 km od Strzelec Opolskich) w cenie 150 zł lub w Drzazga Clinic w Chorzowie (52 km od Strzelec Opolskich) gdzie cena za medycyna estetyczna wynosi 250 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Usługa medycyna estetyczna w Strzelcach Opolskich jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska