Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Tomaszowa Mazowieckiego wybierają także placówki z Piotrkowa Trybunalskiego (25 km od centrum Tomaszowa Mazowieckiego)
Piotrków Trybunalskiul. Targowa 2 lok. 9

Madeline Kosmetyka&Podologia

Specjalizujemy się w podologii i kosmetologii. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno typowe zabiegi pielęgnacyjne (np. podstawowy z... więcej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa medycyna estetyczna w Tomaszowie Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu medycyna estetyczna w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego, w miejscowościach: Pabianice oraz Skierniewice.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska