Bezpośrednio Wołomin nie dysponujemy placówką wykonującą medycyna naturalna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Wołomin. Medycyna naturalna można przeprowadzić m.in. w Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej w Poznaniu (293 km od Wołomin) lub w Biomed Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza w Warszawie (20 km od Wołomin) gdzie cena za medycyna naturalna wynosi 70 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska