Medycyna niekonwencjonalna Gniezno i okolice

Synonimy: zabiegi medycyny niekonwencjonalnej, medycyna naturalna

Bezpośrednio Gniezno nie dysponujemy placówką wykonującą medycyna niekonwencjonalna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Gniezno. Medycyna niekonwencjonalna można przeprowadzić m.in. w KORE Centrum Fizjoterapii Specjalistycznej Swarzędz (36 km od Gniezno) lub w Endorfina Ośrodek Rehabilitacyjno-Leczniczy w Poznaniu (47 km od Gniezno) gdzie cena za medycyna niekonwencjonalna wynosi 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska