Medyk Estetic

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Estetic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Estetic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Estetic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Estetic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Recepcja, poczekalnia Medyk Estetic Wnętrza, wystrój Medyk Estetic Wnętrza, wystrój Medyk Estetic Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medyk Estetic Klinika Medyk Estetic

Informacje ogólne o Medyk Estetic

Medyk Estetic to nowoczesna placówka medyczna zlokalizowana w Częstochowie. Powstała w odpowiedzi na potrzeby osób pragnących zachować piękny, młody wygląd, pozbyć się niedoskonałości i poprawić tym sposobem swoje samopoczucie. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama małoinwazyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, których celem jest powstrzymanie procesów starzenia się (profilaktyka) oraz uzyskanie naturalnego, zdrowego wyglądu.

Zajmujemy się usuwaniem zmarszczek przy zastosowaniu szeregu małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym preparatów na bazie toksyny botulinowej (botoks) oraz kwasu hialuronowego (tzw. wypełniacze). Botoks sprawdza się w spłycaniu zmarszczek mimicznych, w tym kurzych łapek, poziomych linii na czole czy tzw. lwiej zmarszczki. Może być stosowany także w celu wygładzenia linii szyi, podniesienia brwi czy złagodzenia wyrazu oczu. Z kolei preparaty kwasu hialuronowego wykorzystuje się przy wypełnianiu zmarszczek m.in. wokół ust i między brwiami, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek marionetki czy zmarszczek dekoltu i szyi. Zabiegi z ich użyciem cechują się skutecznością w korekcji opadających kącików ust oraz blizn zanikowych o niewielkich rozmiarach.

Osoby niezadowolone z wyglądu bądź wielkości swoich ust mogą poddać się u nas zabiegowi ich powiększenia i wymodelowania. Wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego, uzyskując efekt w postaci pełnych ust oraz zniwelowania asymetrii pomiędzy dolną i górną wargą.

W naszym gabinecie znajdą pomoc osoby z kompleksem szpecących blizn. Likwidujemy je chirurgicznie oraz laserowo – usuwamy blizny przy użyciu systemu laserowego CO2. Zajmujemy się także laserowym usuwaniem rozstępów.

Zapraszamy do nas osoby, które chcą pozbyć się zbędnego owłosienia trwale i w minimalnie inwazyjny sposób. Przeprowadzamy zabiegi laserowej epilacji, likwidując owłosienie nie tylko z nóg, lecz również z obszarów ciała takich jak m.in. wąsik, okolice sutka, plecy czy klatka piersiowa. Depilujemy laserowo także pachy, okolice bikini, przedramiona oraz linię białą.

Nowoczesne lasery wykorzystujemy również przy usuwaniu popękanych naczynek. Dysponujemy systemem Duetto-MT włoskiej firmy Quanta System, skutecznym w laserowym usuwaniu naczynek z twarzy (m.in. czoła, nosa, policzków czy brody) oraz nóg, tułowia, dekoltu i szyi.

Przygotowaliśmy ofertę dla osób chcących pozbyć się lokalnych depozytów zbędnej tkanki tłuszczowej z miejsc opornych na ćwiczenia bądź dietę. Przeprowadzamy zabiegi, których celem jest wymodelowanie sylwetki, redukcja nadmiaru tłuszczu oraz cellulitu. Proponujemy Państwu nieinwazyjne procedury takie jak lipoliza ultradźwiękowa systemem HIFU czy lifting laserowy laserem CO2. Wykonujemy zabiegi modelujące sylwetkę, dobierając indywidualnie rodzaj techniki do potrzeb i oczekiwań danego pacjenta.

Pomagamy osobom z problemem nadmiernego łysienia – zarówno kobietom (np. po ciąży), jak i mężczyznom. Stosowaną przez nas metodą zabiegową jest mezoterapia igłowa skóry głowy oraz włosów. Odpowiednio dobrana mieszanka preparatów odżywczych podawana bezpośrednio do skóry właściwej efektywnie hamuje proces wypadania włosów.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – system bazujący na zjawisku tzw. kawitacji. Wykorzystywany w redukcji lokalnych otłuszczeń (modelowanie sylwetki) mocą skondensowanych wiązek ultradźwięków. Ich działanie polega na w pełni naturalnym zagęszczeniu skóry. Skierowanie fali HIFU w głąb ciała prowadzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej w miejscu pracy głowicy, jak również do wysmuklenia i wymodelowania sylwetki.

  • Laser Duetto-MT – platforma laserowa włoskiego producenta Quanta System. Łączy w sobie dwie długości fal (755 i 1064 nm), a jego technologia pozwala na użycie pojedynczej długości fali, obu jednocześnie bądź w sekwencji (synergiczna emisja). Wszechstronność urządzenia umożliwia przeprowadzanie zabiegów takich jak m.in. procedury odmładzające, zamykanie naczyń na twarzy i ciele czy fotoepilacja.

  • Laser CO2 – system wykorzystywany w zabiegach usuwania zmian skórnych o różnej etiologii. Stosowany także w tzw. liftingu laserowym.

  • Laser do depilacji – urządzenie efektywnie likwidujące zbędne owłosienie. Jego działanie polega na emisji wiązki do samej cebulki włosa, gdzie jest kumulowana przez melaninę. Rezultatem zabiegu jest zniszczenie cebulki włosowej i wypadnięcie włosa. Trwała likwidacja owłosienia wymaga serii zabiegów w systematycznych odstępach.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska