W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Białystok

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Białystok - informacje

Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika Gabinet zabiegowy w Twoja Klinika

Mezoterapia jest niechirurgicznym zabiegiem, który ma na celu bezpośrednie dostarczenie do skóry substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Wyróżnia się kilka rodzajów mezoterapii, w tym z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP - platelet rich plasma), czyli substancji, znajdującej się w krwi pacjenta. Zabieg z jego zastosowaniem, wykonywany na skórze głowy, ma pobudzić do regeneracji skórę oraz mieszki włosowe, zwłaszcza w przypadku wypadania i osłabienia włosów. Procedura rozpoczyna się od pobrania od pacjenta próbki krwi, z której abstrahowane jest osocze bogatopłytkowe w procesie wirowania. Następnie jest ono wstrzykiwane w skórę głowy. W celu uzyskania długotrwałych efektów należy wykonać około 3 zabiegów w odstępach dwóch miesięcy. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są choroby układu krwionośnego.

Gdzie w Białymstoku można poddać się mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym?

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym znajduje się w ofercie Gabinetu Medycyny Estetycznej lek. Agnieszki Jabłko w Białymstoku. Terapia przeprowadzana jest tu w przypadku nadmiernego wypadania włosów u pacjenta lub występowania u niego różnego rodzaju łysienia (np. plackowatego lub rozlanego). W placówce świadczone są również usługi w zakresie mikronakłuwania z zastosowaniem urządzenia Dermapen, które ma na celu pobudzenie porostu włosów i ograniczenie ich wypadania.

Dermatolog wenerolog dr n. med. Anna Okruszko, która posiada również specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych, w codziennej pracy z pacjentami zajmuje się m.in. leczeniem łysienia. W tym celu wykonuje zabieg Regeneris, czyli mezoterapię preparatem z osocza bogatopłytkowego. Przeprowadza ponadto karboksyterapię, która pomaga w zwalczaniu nadmiernego wypadania włosów. Zabieg ten polega na aplikowaniu w skórę głowy gazu medycznego. Brała udział w sympozjum naukowym Mezoterapia w dermatologii estetycznej.

Centrum Dermedica to kolejna placówka w Białymstoku, do której można udać się na zabieg mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Zalecany jest on tu nie tylko podczas leczenia łysienia, ale także w celu regeneracji włosów zniszczonych i pozbawionych blasku. W placówce wykonywana jest również mezoterapia z zastosowaniem preparatu Dermaheal HL, która ma zapobiegać łysieniu i poprawiać kondycję włosów. Ponadto w Dermedica przeprowadzane są konsultacje i kwalifikacje do zabiegu transplantacji włosów.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym przeciwko łysieniu - ceny zabiegu w Białymstoku i Londynie

Gabinet zabiegowy w Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Gabinet zabiegowy w Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin

Ceny zabiegów mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Białymstoku wahają się od 600 zł do 1 800 zł. Z kolei w Londynie (Wielka Brytania) w Dr MediSpa terapia z zastosowaniem PRP, mająca na celu zatrzymanie nadmiernego wypadania włosów, kosztuje 500 £ (ok. 2 600 zł) za jedną sesję.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 600 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor: