Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Bydgoszcz

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Bydgoszcz - informacje

prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska (dermatolog, wenerolog, alergolog) prof. nadzw. dr hab. n. med. Barbara Zegarska (dermatolog, wenerolog, alergolog)

Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się z krwi pacjenta w specjalnym procesie odwirowania krwi. Dzięki temu lekarz uzyskuje preparat jak najbardziej naturalny, który, podany w skórę głowy pacjenta za pomocą mezoterapii, przyczynia się do procesów regeneracyjnych skóry i pobudzających wzrost włosów oraz zapobiegających ich wypadaniu. Ogromną zaletą takiego zabiegu jest całkowita tolerancja osocza przez organizm, brak reakcji alergicznych czy  immunologicznych. Całkowite efekty po zabiegu widoczne są dopiero po kilku miesiącach - tyle czasu potrzebują włosy na wzrost, jednak po zabeigu odrastają mocniejsze i często z jednej cebulki wyrasta więcej niż jeden włos.

Osocze bogatopłytkowe w zagęszczaniu włosów w bydgoskich placówkach medycznych 

Rewitalizację skóry głowy za pomocą osocza bogatopłytkowego proponuje swoim pacjentom przyjmująca w Bydgoszczy lek. med. Czanita Ciesińska, dermatolog i wenerolog (specjalizacja w 2013 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej (tytuł uzyskany w 2009 roku), która w tych dziedzinach doszkalała się na licznych kursach i szkoleniach, czego potwierdzeniem może być certyfikat udziału w teoretycznym i praktycznym szkoleniu z zakresu stosowania technik mezoterapii, które miało miejsce w 2008 roku w Warszawie. W trakcie zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego na owłosioną skórę głowy stosuje w jego podaniu technikę mezoterapii, poprzez którą przeprowadza również zabiegi rewitalizujące skórę twarzy, wygładza zmarszczki, fałdy a także działa na przyspieszenie procesów gojenia po innych zabiegach medycyny estetycznej.

Leczeniem wypadania włosów za pomocą zabiegów mezoterapii z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zajmuje się także w Bydgoszczy dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska, lekarz medycyny estetycznej (ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego). Zabiegów mezoterapii oraz innych z zakresu medycyny estetycznej uczyła się na licznych kursach i szkoleniach, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, którego jest członkiem. W swojej praktyce zajmuje się nie tylko mezoterapią skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, ale również z wykorzystaniem różnych substancji i mineralnych.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym to jeden z zabiegów, oferowanych przez bydgoską klinikę ProDerma Clinic. Placówka ta, w przypadku regeneracji wypadających włosów, proponuje także zabiegi karboksyterapii, zabiegi mezoterapii z Dermapenem i zabiegi mezoterapii z innymi preparatami, a także zabieg łączący osocze bogatopłytkowe i Dermapen w celu uzyskania lepszych efektów zapobiegających łysieniu.

Regeneracja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - cena zabiegu w Bydgoszczy i w Londynie

Kadra w Clinica Dermatoestetica Kadra w Clinica Dermatoestetica

Za zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w bydgoskich klinikach trzeba zapłacić 700 zł, w Wielkiej Brytanii zabieg taki kosztuje 330 funtów (2 000 zł) w Clinica Fiore, która znajduje się w Londynie.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

 • Bydgoszcz od 500 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Lublin od 600 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.