Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Gdańsk

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w La Este Gabinet zabiegowy w La Este

Łysienie to problem kliniczny, który objawia się utratą więcej niż 100 włosów na dobę. Najbardziej powszechna przyczyną utraty włosów jest łysienie androgenowe, które dotyka ponad 80% mężczyzn oraz 60% kobiet około 60 r.ż., o czym w dużej mierze decydują uwarunkowania genetyczne. Jedną z metod leczenia schorzenia jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, które wcześniej pobiera się z krwi pacjenta i odpowiednio przygotowuje. Metoda polega na śródskórnym wstrzyknięciu aktywnego preparatu w celu poprawy mikrokrążenia, a procedurę stosuje się w kilku sesjach, w odstępach dwutygodniowych.  

Gdańsk: tezoterapia osoczem bogatopłytkowym w terapii łysienia

Mezoterapię skóry głowy na bazie koktajli z kwasem hialuronowym oraz osocza bogatopłytkowego stosuje Magdalena Czwartek, specjalista trycholog, Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, wydziału Farmaceutycznego oraz Studiów Podyplomowych Wydziału Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu – Kosmetologia Bioestetyczna w Gdańsku. W swojej praktyce wykonuje ponadto zabiegi mezoterapii frakcyjnej Mezo-Pen/Derma-Pen oraz mezoterapii skóry głowy z preparatem Dermaheal Hl w celu profilaktyki m.in. łysienia plackowatego. Przeprowadza również procedury z zastosowaniem trychoskopii (badanie włosów oraz ocena skóry głowy).

Leczenie wypadania włosów z zastosowaniem mezoterapii osoczem bogatopłytkowym oferuje również Klinika Anti-Aging Invicta. Zahamowanie procesu wypadania włosów oraz przywrócenie ich ponownego wzrostu możliwe jest tu dzięki technologii Regeneris. Preparat zawiera komórki i czynniki wzrostu, w naturalny sposób stymulując skórę do odnowy. Technika aktywuje płytki krwi zawarte w osoczu bogatopłytkowym pobudzając je do produkcji czynników wzrostu, stymulując proces regeneracji tkanek oraz nowych naczyń krwionośnych. Zabieg poprzedza bezpłatna konsultacja przed i po, a oferta obejmuje 2-4 zabiegi co 2-3 tygodnie lub kuracje cykliczną.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym należy również do oferty Poradni leczenia łysienia Centrum Zdrowia Lifemedica, gdzie do wyboru jest ponadto kilka innych technologii, które pozwalają na walkę z wypadaniem włosów: mezoterapia cienkoigłowa, Kriomasaż Cryo-S mini i Dermapen 3™, a także zabiegi Dermojet®, karboksyterapia Reology2 oraz UVA/UVB/PUVA. Procedura zaczyna się od konsultacji ze specjalistami, a następnie rozpoczyna się diagnostyka i terapia w postaci trichoskopii (TrichoLAB™) i trichogramu. W razie potrzeby wykonywana jest także biopsja.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym – ceny w Gdańsku i w USA

Gabinet zabiegowy w La Este Gabinet zabiegowy w La Este

Magazyn Men's Fitness podaje, że pojedynczy zabieg leczenia łysienia autologicznym preparatem osocza bogatopłytkowego w placówkach medycznych na terenie USA kosztuje 450 $, natomiast za cykl iniekcji można zapłacić 1 200 $ (1 710 - 4 560 zł). W Gdańsku tymczasem ceny takich procedur zaczynają się od 400 zł za sesję.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 600 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
 • Kielce od 500 zł do 1 000 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor: