Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Gliwice

Synonimy: rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Oferujesz mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Gliwicach?

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Gliwice - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Osocze bogatopłytkowe uzyskuje się z krwi pacjenta po jej odwirowaniu w wirówce i dodaniu specjalnego preparatu, który przyczynia się do pobudzenia czynników wzrostu. Taki preparat, wstrzyknięty później w skórę głowy poprzez mezoterapię, sprzyja regeneracji komórek, które powodują zahamowanie procesu wypadania włosów w łysieniu typu męskiego, łysieniu plackowatym czy przy bardzo słabych włosach. Preparat jest bardzo dobrze przyjmowany przez organizm pacjenta z powodu jego naturalnych składników, nie powoduje efektów ubocznych, a włosy po nim odrastają mocniejsze. Zabieg jest bezbolesny i trwa do 15 minut.

Rewitalizacja skóry głowy za pomocą mezoterapii osoczem bogatopłytkowym w gliwickich gabinetach medycyny estetycznej

Na regenerację skóry głowy za pomocą osocza bogatopłytkowego w zabiegu mezoterapii można udać się na terenie Gliwic do Gabinetu Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii Juwena. Przy wypadaniu włosów na głowie stosowany jest tutaj preparat Regeneris, za pomocą którego można także poddać się odmłodzeniu skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Na skórę owłosioną głowy można zastosować tutaj również terapię skojarzoną Karbo Plus, składającą się z 3 zabiegów karboksyterapii połączonej z osoczem bogatopłytkowym lub z samych 4 zabiegów karboksyterapii.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Gliwic mezoterapią skóry głowy z wykorzystaniem autologicznych płytek krwi, jest dr n. med. Agata Gajewska, specjalista pediatrii oraz lekarz medycyny estetycznej, która odbyła liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej i posiada certyfikat potwierdzający wiedzę i umiejętności z zakresu "Zastosowania Regeneris (osocze bogatopłytkowe) w rewitalizacji skóry twarzy - innowacyjny program biostymulacji komórek skóry" (Katowice, 2011 rok). Lekarz ten wykorzystuje preparat Regeneris nie tylko do pobudzenia skóry głowy, ale także w zabiegach odmładzających twarz, szyję, dekolt i dłonie oraz przy wypełnianiu tkanek.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym oferowana jest także przez  lek. med.  Annę Markowicz, lekarza medycyny estetycznej od 2013 roku, która przyjmuje swoich pacjentów nie tylko na terenie Gliwic, ale także w Prywatnym Gabinecie Medycyny Estetycznej w Zabrzu (12 km od Gliwic). Posiada liczne certyfikaty z odbytych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, np. certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu z zakresu stosowanie osocza bogatopłytkowego Regeneris w rewitalizacji skóry twarzy.

Jaka jest cena regeneracji skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w zabiegu mezoterapii w Gliwicach a jaka za granicą?

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

W gliwickich gabinetach medycyny estetycznej za zabieg mezoterapii, rewitalizujący za pomocą PRP owłosioną skórę głowy, trzeba zapłacić 550 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma 500 funtów (2 800 zł) za taki sam zabieg w londyńskiej Priors Clinic.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Gliwicach na tle innych miast

 • Gliwice od 900 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 400 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 700 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Bydgoszcz od 400 zł do 600 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
 • Tychy od 400 zł do 800 zł
 • Lublin od 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Rybnik, Sosnowiec, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Lubliniec oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska