Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Katowice

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Katowice - informacje

Kadra w Beauty Medica Kadra w Beauty Medica

Mezoterapia skóry głowy to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia łysienia. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego przeznaczone są dla osób z łysieniem plackowatym, oraz osób z wyjątkowo słabymi, wymagającymi intensywnego odżywienia włosami. Osocze uzyskuje się z krwi własnej pacjenta. Lekarz medycyny estetycznej wstrzykuje pod skórę pacjenta, w miejsca dotknięte największym przerzedzeniem włosów, preparat z osoczem bogatopłytkowym. Preparat ma działanie odżywcze i pobudza cebulki włosów, stymulując ich wzrost. W rezultacie wyrastają nowe, mocniejsze, grubsze i gęstsze włosy. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Gdzie w Katowicach można wykonać mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym

Zabiegi z użyciem osocza gobatopłytkowego wykonuje lek. med. Grażyna Walkowicz, która jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i specjalistą chorób wewnętrznych. Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL, a od 2011 roku prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej, specjalizując się w leczeniu i profilaktyce starzenia skóry. Wykonuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, w tym mezoterapię skóry głowy, usuwanie zmarszczek  i cieni pod oczami oraz rewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Gabinet Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii Juwena to kolejna placówka, która ma w swej ofercie mezoterapię skóry głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego. Gabinet oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej oraz laseroterapii i dermatochirurgii. Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Regereris wykorzystywane są w placówce do leczenia skóry głowy w celu profilaktyki i leczenia wypadania włosów, poprawy wyglądu policzków, ust, okolicy oczu oraz usuwania fałd na szyi, karku i dekolcie.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym  to zabieg, który wykonuje również lek. med. Teodozja Arkuszewska, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i specjalista medycyny rodzinnej. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, od 2003 roku prowadzi w Chorzowie prywatny gabinet medycyny estetycznej oferując szeroki zakres zabiegów z tej dziedziny. Z zastosowaniem osocza bbogatopłytkowego, oprócz mezoterapii skóry głowy, przeprowadza również usuwanie zmarszczek i blizn potrądzikowych.

Ceny mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Katowicach i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice

W Katowicach mezoterapia skóry głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego to wydatek rzędu ok 1 000 zł. Z kolei u dr Barbary Kubickiej w  Clinicbe w Londynie  za zabieg mezoterapii skóry głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego trzeba zapłacić 475 £, czyli ok.2 300 zł.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 600 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
 • Kielce od 500 zł do 1 800 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Autor: