Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Łódź

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy Gabinet zabiegowy w Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

Mezoterapię igłową skóry głowy za pomocą osocza bogatopłytkowego można przeprowadzać w celu leczenia nadmiernego wypadania włosów, spowodowanego chorobami wrodzonymi, działaniem czynników szkodliwych dla włosów, chorobami włosów i skóry głowy czy zmianami hormonalnymi. Najlepsze efekty można uzyskać przy wypadaniu włosów (spowodowanym. np. ubogą dietą, ciążą), łysieniu plackowatym czy włosach słabych, które wymagają odżywienia. Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym jest przeprowadzany bardzo cienką igłą i polega na iniekcji w skórę głowy koncentratu leukocytarno-bogatopłytkowego, uzyskanego w procesie odwirowania krwi pacjenta.

Gdzie w Łodzi można udać się na zabiegi mezoterapii skóry głowy za pomocą osocza bogatopłytkowego

Lekarzem, zajmującym się na terenie Łodzi zabiegami regeneracji skóry głowy za pomocą osocza bogatopłytkowego, jest dr n. med. Edyta Santorek-Strumiłło, chirurg ogólny (specjalizacja w 2011 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej, która z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, m.in. w zabiegach mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, doszkala się na kursach, organizowanych przez polskie ośrodki anti-aging - posiada m.in. certyfikat odbycia szkolenia "Zastosowanie Regeneris (osocze bogatopłytkowe) w rewitalizacji skóry" (Warszawa, 2010 rok), czy certyfikat ukończenia kursu z zaawansowanych technik mezoterapii twarzy i ciała (2012 rok).

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym to także zabieg, oferowany przez, przyjmującą w Łodzi lek. med. Martę Tazbir, lekarza medycyny estetycznej, która jest szkoleniowcem z zakresu terapii regeneracyjnych z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris. Ponadto proponuje swoim pacjentom mezoterapię igłową skóry owłosionej głowy za pomocą podania w nią osocza bogatopłytkowego, uzyskanego w procesie separacji Systemem GPS III Recover. Tak uzyskane osocze bogatopłytkowe wykorzystuje również do zabiegów odmładzających skórę czy wygładzających zmarszczki i bruzdy.

Na regenerację skóry głowy za pomocą osocza bogatopłytkowego można udać się do gabinetu Ray.Med, mieszczącego się w Łodzi na rogu al. Politechniki i ul. Felsztyńskiego. Taka regeneracja owłosionej skóry głowy przeprowadzana jest tutaj poprzez zabieg mezoterapii. W taki sposób do skóry głowy, w celu zahamowania wypadania włosów, podawane są również leki przeciwzapalne, witaminy, koenzymy oraz peptydy biomimetyczne. W placówce tej PRP stosowane jest również do wygładzenia zmarszczek twarzy, rewitalizacji skóry oraz polepszenia jej kolorytu.

Ile kosztuje rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Łodzi, a ile w Londynie?

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

Za regenerację skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w łódzkich placówkach medycznych trzeba zapłacić 450 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 333 funtów (2 000 zł), poddając się takiemu zabiegowi w Clinica Fiore, znajdującej się w Londynie.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 350 zł do 4499 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2000 zł
 • Kraków od 440 zł do 2900 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1200 zł
 • Poznań od 500 zł do 1000 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2600 zł
 • Białystok od 400 zł do 1800 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.