Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Wrocław

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)
Oława, ul. Chrobrego 20B/I

Centrum Medyczne RENOVAMED

 • Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym 620 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Tesoro Gabinet zabiegowy w Tesoro

Osocze bogatopłytkowe podawane jest w formie mezoterapii, czyli zastrzyków podskórnych. Do jego aplikacji używane są różne rodzaje igieł i kaniul. Dla pełnych efektów kuracja powinna obejmować od 2 do 4 zabiegów. Procedura jest prawie bezbolesna. Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu wymienia się choroby krwi, infekcje w miejscu wykonywania zabiegu, ciążę i karmienie piersią oraz choroby nowotworowe. Po zabiegu występować mogą niewielkie dolegliwości bólowe w okolicy, która została poddana aplikacji, ale nie uniemożliwiają one powrotu do aktywności codziennej, również zawodowej.

Rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym we wrocławskich placówkach

We Wrocławiu zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogoatopłytkowym wykonuje lek. med. Battsengel Rentsen, lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentką Międzynardowej Szkoły Anti-Aging WOSAAM-World Society of Antiaging Medicine. Specjalizuje się m.in. w mezoterapii oraz terapii osoczem bogatopłytkowym. Najczęściej zabiegi mezoterapii przeprowadza bez znieczulenia, jednak na prośbę pacjenta stosuje znieczulenie miejscowe (przy użyciu żelu Emla). W przypadku pacjentów, zmagających się z problemem łysienia, wykonuje również zabieg mezoterapii skóry głowy lekiem Dermaheal HL, który został uznany najlepszym produktem w konkursie Perły Dermatologii Estetycznej 2013.

W swojej ofercie regenerację skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego ma Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej Dr Bożena Racławska. W placówce do uzyskania autologicznego osocza bogatopłytkowego wykorzystuje się zestawy szwajcarskiej firmy Regen Lab. Osocze stosowane jest również na blizny potrądzikowe, zwiotczałą skórę szyi, zwiotczałe policzki, zmarszczki wokół oczu oraz na pomarszczoną skórę wokół czerwieni wargowej. W zabiegach z zakresu mezoterapii igłowej wykorzystywany jest m.in. preparat Dermaheal, który hamuje utratę włosów, stymuluje ich odrost oraz korzystnie wpływa na skórę głowy. Oferta gabinetu obejmuje także mikroskopowe badanie korzeni włosów, które nie tylko wspomaga diagnostykę chorób włosów, ale również pomaga śledzić postępy w leczeniu.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym przeprowadzona może zostać również Gabinecie Kosmetologii i Trychologii New Derm. Oferta placówki, oprócz terapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, obejmuje również mezoterapię bezigłową (przy użyciu pola elektrycznego), mikroigłową (przy użyciu rollera) i igłową skóry głowy. Z zakresu innych zabiegów trychologicznych w gabinecie wykonywane są m.in. peelingi, peelingi kawitacyjne, masaże drenujące oraz masaże stymulujące cebulki.

Cena zabiegu regeneracji skóry głowy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego we Wrocławiu i w Londynie

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

We Wrocławiu za zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym zapłacić trzeba około 700 złotych. Za granicą wykonanie takiej procedury jest znacznie droższe. W ClinicBe w Londynie jej cena wynosi 475 funtów brytyjskich, czyli prawie 2 800 złotych.

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
 • Kielce od 500 zł do 1 800 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.