Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Zielona Góra

rewitalizacja skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, regeneracja skóry głowy osocze bogatopłytkowe

Pacjenci z Zielonej Góry wybierają także placówki z Lubań (92 km od centrum Zielonej Góry)
Lubań, ul. Fabryczna-Osiedle 8A

Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

5,0 / 5  (61 opinii)  rozwiń
 • Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym 400 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Zielona Góra - informacje

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym polecana jest zarówno osobom, które borykają się z problemem łysienia plackowatego, jak i tym, które mają włosy wyjątkowo słabe, wymagające intensywnego odżywienia. Zabieg stosowany jest zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, i polega na ostrzykiwaniu skóry głowy koncentratem bogatopłytkowym (uzyskanym z krwi pacjenta). Preparat ten (osocze bogatopłytkowe) pobudza cebulki włosowe do wytwarzania większej ilości włosów. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym jest zabiegiem trwającym ok. 10-15 minut, a pierwsze efekty widoczne są już po upływie ok. dwóch tygodni. Najlepszy rezultat uzyskuje się po wykonaniu serii zabiegów (zazwyczaj są to trzy zabiegi, wykonywane co 6 do 8 tygodni). Lekarzem ,wykonującym zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, jest specjalista medycyny estetycznej.

Placówki w Zielonej Górze, w których wykonać można zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym

JB Medycyna Estetyczna w Zielonej Górze to placówka medyczna, w której można przeprowadzić zabiegi z zastosowaniem autologicznego osocza bogatopłytkowego Autologic Therapy PRP Angel System. Techniką aplikacji osocza, stosowaną w terapii, jest mezoterapia igłowa. Terapia ta polecana jest osobom, mającym problem z nadmierną wiotkością skóry, posiadającym blizny lub rozstępy oraz zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów i łysieniem plackowatym. W ofercie placówki znajduje się także terapia przeciw wypadaniu włosów z zastosowaniem mezoterapii igłowej Hair Revitalizing na bazie ryboflawiny, kwasu fosfatydylocholinowego i kompleksu aminokwasów.

Mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Zielonej Górze wykonać można także w klinice DERMA CLINIC Medycyna Estetyczna, gdzie stosowana jest ona także w celu likwidacji nadmiernej wiotkość skóry i zmarszczek (okolic oczu, dekoltu, szyi oraz dłoni), a także rozstępów. W placówce w terapii łysienia stosuje się również zabieg rewitalizacji komórek włosów i skóry głowy Dr Cyj Hair Filler.

Fabryka Zdrowia w Zielonej Górze to kolejna placówka medyczna, w której wykonać można mezoterapię skóry głowy z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w ośrodku tym są stosowane także w przypadku występowania zmarszczek oraz blizn, a preparat podawany jest nie tylko z zastosowaniem mezoterapii, ale także liniowo wzdłuż zmarszczek (technika Voluma).

Porównanie cen zabiegu mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Polsce i w Wielkiej Brytanii

W Zielonej Górze pojedynczy zabieg mezoterapii skóry głowy osoczem bogatopłtykowym kosztuje 300 – 400 zł, natomiast w londyńskiej klinice Estedent cena takiej procedury wynosi 200 funtów (ok. 1050 zł).

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 400 zł
 • Józefosław od 500 zł
 • Słupno od 400 zł
 • Warszawa od 299 zł do 2 000 zł
 • Łódź od 350 zł do 4 499 zł
 • Kraków od 440 zł do 2 900 zł
 • Wrocław od 450 zł do 1 200 zł
 • Poznań od 500 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 400 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 470 zł do 610 zł
 • Białystok od 400 zł do 1 800 zł
 • Częstochowa od 499 zł do 2 600 zł
 • Kielce od 500 zł do 1 800 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym cena »

Usługa mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.