MikroHair - cennik

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
9:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Nasz gabinet specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów mikropigmentacji skóry głowy. Dobieramy metodę indywidualnie dla każdego pacjenta, dostosowując kolor pigmentu do naturalnego odcienia ich włosów. Zajmujemy się również rekonstrukcją łuku brwiowego oraz linii rzęs. W przypadku pacjentów z długimi lub półdługimi włosami oferujemy profesjonalne zabiegi optycznego zagęszczania włosów – tę ofertę kierujemy zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Dzięki dermatografii uzyskujemy subtelny, delikatny cień, dopasowany indywidualnie do koloru włosów. U kobiet stosujemy ciemniejszą (gęstą) pigmentację, natomiast u mężczyzn mniej intensywną, by uniknąć w przyszłości efektu przerysowania i sztuczności.

Paletę oferowanych przez nas zabiegów poszerza medycyna estetyczna, w ramach której odżywiamy i odmładzamy skórę pacjentów. Zajmujemy się także usuwaniem zbędnego owłosienia przy użyciu urządzenia E-Light oraz odtwarzamy naturalną czerwień wargową i rekonstruujemy wargi u mężczyzn po wypadkach bądź osób z zajęczą wargą.

Co leczymy

W naszym ośrodku pomagamy osobom cierpiącym na nadmierne wypadanie włosów. Mogą zwrócić się do nas pacjenci zmagający się z łysieniem androgenowym – w ich przypadku najczęściej przeprowadzamy pigmentację zakolu i szczytu głowy bądź całej głowy. Tuszujemy zmienione chorobowo miejsca u osób z łysieniem plackowatym, a także pokrywamy profesjonalnym bioabsorbowalnym pigmentem blizny po transplantacji włosów oraz szramy i ubytki skórne powstałe w wyniku urazów mechanicznych. Zapewniamy pomoc pacjentom pragnącym ukryć ogólne przerzedzenie włosów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik MikroHair jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska