Mikropigmentacja Paramedyczna

poniedziałek
14:00 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
12:00 - 19:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
10:00 - 15:00
Gabinet zabiegowy Mikropigmentacja Paramedyczna Wnętrza, wystrój Mikropigmentacja Paramedyczna Gabinet Mikropigmentacja Paramedyczna Mikropigmentacja Paramedyczna - logo

Informacje ogólne o Mikropigmentacja Paramedyczna

Oferta naszego gabinetu jest skierowana do kobiet i mężczyzn pragnących trwale zniwelować niedoskonałości skóry.  Pomagamy im przy pomocy tzw. mikropigmentacji paramedycznej – metody umożliwiającej odzyskanie komfortu psychicznego, utraconego z powodu nieestetycznych zmian, takich jak blizny, rozstępy czy przebarwienia. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług oraz komfort klientów, którzy są traktowani z pełną uwagą oraz dyskrecją.

Metoda mikropigmentacji paramedycznej pozwala na rekonstrukcję skóry po przebytych urazach czy operacjach chirurgicznych przy pomocy pigmentu dobieranego do jej subtonu. Z pomocą zabiegów paramedycznych jesteśmy w stanie trwale przywrócić prawidłowy wygląd okolic twarzy i ciała. Zajmujemy się kamuflowaniem widocznych blizn, asymetrii wargowej oraz ubytków owłosienia na brwiach i strefie głowy. Prócz tego tuszujemy takie niedoskonałości skóry jak plamy bielacze oraz blizny potrądzikowe.

Specjalizujemy się również w trójwymiarowym odtwarzaniu otoczki brodawki i sutka po operacyjnej korekcie piersi oraz zabiegach jej rekonstrukcji lub usunięcia.

Osobom wymagającym spłycenia widocznych zmarszczek polecamy zabiegi wykonywane techniką mikronakłuwania. Skóra okolicy zmarszczki jest pobudzana poprzez nakłuwanie, co powoduje jej naturalną stymulację do produkcji kolagenu. Metoda stanowi całkowicie bezpieczną alternatywę dla zabiegów laserowych i peelingów chemicznych. Ponadto nie niesie ze sobą powikłań w postaci blizn lub przebarwień skóry.

Poza zabiegami mikropigmentacji zajmujemy się także makijażem permanentnym, dzięki któremu korygujemy kształt ust oraz rekonstruujemy łuki brwiowe. Jego zastosowanie zapewnia wieloletni efekt upiększenia i stanowi ogromną wygodę dla każdej kobiety – również zapracowanej czy uprawiającej aktywnie sport.

Nasze usługi skierowane są również do mężczyzn dbających o swoją aparycję. Panom oferujemy zabiegi odtworzenia włosów, których ubytek powstał w wyniku urazu, łysienia czy blizny. Wśród oferowanych przez nas procedur kosmetycznych znajduje się również rekonstrukcja włosków brwi oraz maskowanie i rozjaśnianie blizn w obrębie linii włosów, a także zarostu. 

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom komfortu oraz wysokiej jakości usług. Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronny, wyremontowany gabinet, w którym zostaniecie Państwo objęci profesjonalną opieką.

Wyróżnia nas indywidualne podejście. Każdej korzystającej z naszych usług osobie poświęcamy całą swoją uwagę oraz czas niezbędny do osiągnięcia zadowalających efektów estetycznych.

Każdy z zabiegów poprzedzony jest konsultacją, podczas której dokładnie dobieramy odpowiednią metodę do potrzeb i oczekiwań klienta.

Osiągnięcia i certyfikaty Mikropigmentacja Paramedyczna

Praca jest naszą pasją, a największym powodem do satysfakcji jest zadowolenie klienta z efektów osiągniętych przy pomocy mikropigmentacji. Stale dążymy do podnoszenia jakości naszych usług, aby móc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających.

Założycielka gabinetu Małgorzata Chmielewska nieustannie rozwija swoje umiejętności. Uczestniczyła, między innymi, w dwustopniowym szkoleniu specjalistycznym z zakresu makijażu permanentnego. Ukończyła również kurs permanentnego makijażu paramedycznego.

Gabinet Mikropigmentacja Paramedyczna Gabinet Mikropigmentacja Paramedyczna Gabinet Mikropigmentacja Paramedyczna

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska