Mikropigmentacja Paramedyczna - cennik

poniedziałek
14:00 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
12:00 - 19:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
10:00 - 15:00

Specjalizujemy się w niwelowaniu zmian i niedoskonałości skórnych, między innymi blizn i przebarwień przy pomocy mikropigmentacji paramedycznej. Trwale rozwiązujemy problemy związane z obecnością zmian powstałych w przebiegu bielactwa czy trądziku. Korygujemy również miejscowy ubytek włosów i brwi.

W naszej ofercie znajduje się także trójwymiarowa rekonstrukcja sutka po zabiegach operacyjnych.

Korzystającym z naszych usług polecamy naturalną metodę walki ze zmarszczkami – mikronakłuwanie, będące alternatywą dla laseroterapii. Prócz tego zajmujemy się kompleksowym makijażem permanentnym, będącym skutecznym sposobem korekty asymetrii i kształtu ust czy łuków brwiowych.

Wszystkie nasze zabiegi dostępne są również dla mężczyzn, zwłaszcza dla wymagających maskowania widocznych blizn, a także odtworzenia owłosienia na skórze głowy i twarzy.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Mikropigmentacja Paramedyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska