Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Skin Service jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Skin Service

Specjalizujemy się w niwelowaniu zmian i niedoskonałości skórnych, między innymi blizn i przebarwień przy pomocy mikropigmentacji paramedycznej. Trwale rozwiązujemy problemy związane z obecnością zmian powstałych w przebiegu bielactwa czy trądziku. Korygujemy również miejscowy ubytek włosów i brwi.

W naszej ofercie znajduje się także trójwymiarowa rekonstrukcja sutka po zabiegach operacyjnych.

Korzystającym z naszych usług polecamy naturalną metodę walki ze zmarszczkami – mikronakłuwanie, będące alternatywą dla laseroterapii. Prócz tego zajmujemy się kompleksowym makijażem permanentnym, będącym skutecznym sposobem korekty asymetrii i kształtu ust czy łuków brwiowych.

Wszystkie nasze zabiegi dostępne są również dla mężczyzn, zwłaszcza dla wymagających maskowania widocznych blizn, a także odtworzenia owłosienia na skórze głowy i twarzy.