poniedziałek
14:00 - 19:00
wtorek
nieczynne
środa
nieczynne
czwartek
nieczynne
piątek
12:00 - 19:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
10:00 - 15:00

Lekarze w Mikropigmentacja Paramedyczna

Wszystkie zabiegi mikropigmentacji przeprowadza Małgorzata Chmielewska, certyfikowany specjalista pierwszego oraz drugiego stopnia w dziedzinie makijażu permanentnego. Ukończyła również kurs paramedycznego makijażu permanentnego – metody z powodzeniem stosowanej w zabiegach rekonstruujących skórę.

Małgorzatę Chmielewską cechuje indywidualne, profesjonalne podejście do każdego klienta. Jej misją jest niesienie pomocy w odzyskaniu pięknego wyglądu i komfortu psychicznego.

mgr Małgorzata Chmielewska

specjalista mikropigmentacji

Mgr Małgorzata Chmielewska jest specjalistą w dziedzinie mikropigmentacji paramedycznej oraz makijażu permanentnego. Jej misją jest przywracanie pacjentom pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia, a praca stanowi dla niej pasję oraz źródło satysfakcji.

Uk... więcej »

Szczegóły » Cennik » 81 478pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska