Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy

mikropigmentacja zakoli i szczytu głowy, kamuflaż ubytku włosów na głowie, zakola maskowanie wypadania włosów więcej »

Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy - informacje

Kadra w Scalpmann Hair&Head Care Kadra w Scalpmann Hair&Head Care

Mikropigmentacja to niechirurgiczny zabieg dla mężczyzn i kobiet stosowany w terapii łysienia, który wykorzystuje atrament, aby zapewnić złudzenie ściśle ogolonej głowy. Podawane pod naskórek pigmenty odtwarzają naturalny wyglądu rzeczywistych mieszków włosowych w zależności od stopnia utraty włosów, ich koloru oraz oczekiwanego wyglądu.

Tatuaż medyczny zakoli – nowoczesny sposób na łysienie

Warszawski gabinet Pernament make up&beauty concept prowadzi Aneta Swatek, kosmetolog, Elite-Linergist,  linergistka medyczna, V-ce Mistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym w 2012 r. Panel zabiegów, oprócz makijażu czy pigmentacji medycznej, obejmuje także pigmentacje męską, w zakresie której, wykonywane są zabiegi regulacji i zagęszczania rzadkich i asymetrycznych brwi, zagęszczania zarostu czy rzęs powieki górnej. Również w przypadku łysienia plackowatego czy androgenowego stosowana jest pigmentacja w celu zagęszczenia zarostu, zakrycia przerzedzenia włosów na głowie, a różnicę między pigmentacją kobiecą a męską stanowi technika wykonania, wyjaśnia specjalistka.

W leczeniu łysienia plackowatego, tuszowaniu blizn, rekonstrukcji brodawek oraz sutków na piersiach specjalizuje się Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej CosmeEstetic w Nowym Sączu, która w zakresie pigmentacji medycznej współpracuje z Małgorzatą Boroń, prekursorką makijażu permanentnego w Polsce. Zakres leczenia łysienia obejmuje także utratę włosów w wyniku działania hormonów androgenowych, a zabieg polega na umiejętnym wprowadzeniu barwnika w obszary głowy dotkniętej łysieniem (zakola), imitując tym sposobem naturalną linię owłosionej skóry głowy, ich kolor oraz kierunek wzrostu, dając efekt krótko przystrzyżonych włosów.

Korekcja koloru skóry naszego ciała i tworzenia imitacji poszczególnych jej części to również oferta wrocławskiego Studia Soulcontour, gdzie za pośrednictwem mikropigmentacji i tatuażu możemy m. in. odtworzyć wizualnie brakujące włoski na głowie np. w terapii łysienia plackowatego czy androgenowego, a także w poszczególnych częściach twarzy (brakujące brwi, rzęsy). Zabieg wiąże się z wprowadzeniem w naskórek pigmentów nieorganicznych, które są neutralne dla organizmu ludzkiego, a prawidłowo wykonany zabieg nie daje żadnych powikłań i jest całkowicie bezpieczny, redukując ryzyko alergii, przekonują specjaliści.

Mikropigmentacja w Nowym Jorku – jaka cena?

Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Stadmedica Centrum Medyczne

Julissa Rosado z Hair Clinic zwykle wykonuje od dwóch do trzech sesji mikropigmentacji u pacjenta, których łączny koszt wynosi 1,600-5,000 $ (6,080-1,900 zł), podaje CBSNewYork.

Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy - ceny w różnych miastach

  • Julianów od 2 500 zł do 3 900 zł
  • Lublin od 800 zł
  • Warszawa od 2 000 zł do 4 500 zł
  • Bydgoszcz od 1 859 zł do 3 500 zł
  • Bielsko-Biała od 2 500 zł do 4 000 zł
Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy cena »