4,5 / 5  - 399 ocen »
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mille Medica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mille Medica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mille Medica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Mille Medica Mille Medica - logo

Informacje ogólne o Mille Medica

Znajdująca się w warszawskim Ursynowie przychodnia Milla Medica to nieustannie rozwijająca się placówka medyczna, współpracująca z kadrą wysoko wyspecjalizowanych i uznanych specjalistów.

Powstała w 2006 roku jako specjalistyczny ośrodek oferujący usługi w zakresie laryngologii, jednak zaufanie, którym obdarzyli nas nasi Pacjenci, pozwoliło na dynamiczny rozwój i rozszerzenie profilu placówki. Od 2010 roku oferujemy również poradnictwo w zakresie: dermatologii, dermatologii estetycznej, alergologii.

Jako wielospecjalistyczna profesjonalna przychodnia dysponujemy rozbudowanym i zaawansowanym zapleczem sprzętowym pozwalającym na oferowanie Państwu najwyższą jakość wszelkich procedur diagnostycznych i leczniczych. Wysoki standard naszych usług zapewnia zespół lekarzy, w którego skład wchodzą specjaliści z wiodących warszawskich ośrodków medycznych, nad którymi pieczę i merytoryczny nadzór sprawuje prof. dr hab. med. Andrzej Kukwa. 

Nasz personel zapewnia fachową pomoc w zakresie leczenia wszelkich schorzeń skórnych, przeprowadza szereg zabiegów odmładzających, pomaga Pacjentom z problemami alergicznymi oraz zajmuje się leczeniem schorzeń metabolicznych i nadwagi. Zapewniamy również pełen zakres świadczeń w obrębie laryngologii, w tym także laryngologii dziecięcej i laryngologii dla nurków. Należymy do ośrodków specjalizujących się w leczeniu chrapania i bezdechów sennych, które mogą się poszczycić największym doświadczeniem w tej dziedzinie. O naszym profesjonalizmie w tym zakresie świadczy fakt, że Mille Medica jest akredytowanym ośrodkiem firmy Ellman organizującym kursy dotyczące wykorzystywania małoinwazyjnej techniki radiochirurgii w leczeniu chrapania dla lekarzy laryngologów.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jako profesjonalna placówka jesteśmy świadomi jak istotny jest sprzęt diagnostyczny i leczniczy, który wspomaga wiedzę naszych specjalistów, a Państwu umożliwia wykonanie niezbędnych badań od ręki, bez konieczności stania w kolejkach i dodatkowych dojazdów.  Na wyposażeniu naszego ośrodka znajduje się m.in.:

 • Fiberoskop laryngologiczny – bardzo cienki i delikatny endoskop, który pozwala na precyzyjną ocenę nosa, gardła i krtani. Możliwe jest także badanie tchawicy. Posiadany przez nas fiberoskop wyposażony jest w kamerę, dzięki czemu obraz badanych narządów widoczny jest na monitorze i może być nagrywany, a lekarz może w trakcie badania pokazać pacjentowi przyczynę jego dolegliwości.
 • Mikroskop diagnostyczny – aparatura wykorzystywana przez naszych specjalistów m.in. do oceny uszu.
 • Rynomanometr i spirometria trójkanałowa – urządzenia wykorzystywane do pomiarów drożności nosa i oceny oddychania.
 • Aparatura do badania przy leczeniu bezdechu i chrapania
 • Zestaw radiochirurgii Ellman – wykorzystywany w skutecznej i komfortowej (bezbolesnej, bez narkozy – tylko znieczulenie miejscowe – bez hospitalizacji ) metodzie redukcji lub likwidowania chrapania.
 • Zestaw inhalatorów do leczenia chorób uszu, nosa, zatok, gardła i krtani, w tym inhalator dyszowy AMSA – unikalny sprzęt przeznaczony do leczenia chorób ucha środkowego, zatok przynosowych a w szczególności upośledzonej drożności trąbki słuchowej. Polecany przede wszystkim polecane przy leczeniu leczeniu wysiękowego zapalenia ucha środkowego u dzieci.
 • Ultrasonograf – aparat wykorzystywany w diagnostyce narządów głowy i szyi, m.in. w ocenie gruczołów ślinowych (ślimaki przyuszne, podżuchwowe, podjęzykowe), gruczołu tarczycowego, jamy ustnej krtani, gardła dolnego, tkanki miękkiej krtani oraz diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych szyi.
 • Dermatoskop – urządzenie stosowane do oceny zmian barwnikowych skóry.
 • Urządzenie do radiofrekwencji – wytwarzające fale radiowe (RF) stosowane w bezinwazyjnej poprawie elastyczności skóry. Pozwala na  poprawę owalu twarzy, zmniejszenie ilości zmarszczek, zredukowanie miejscowej tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu.
 • Urządzenia dermatochirurgiczne, w tym aparat do krioterapii stanów łagodnych, przednowotworowych oraz nowotworowych skóry, zarówno ze wskazań medycznych jak i estetycznych.

Udogodnienia dla pacjentów

Mille Medica świadczy usługi medyczne przy zachowaniu najwyższych standardów medycznych. Zwracamy uwagę na każdy detal obsługi Pacjenta, dlatego aby zapewnić im komfort i wygodę oferujemy:

 • Budynek przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

 • Dostęp do sieci Wi-Fi

 • Kącik dla dzieci – aby umilić czas oczekiwania na wizytę, naszym najmłodszym pacjentom przygotowaliśmy specjalne miejsce zabaw.

 • Leczenie na raty – za zabiegi przeprowadzone w naszej placówce można płacić w systemie ratalnym.

 • Dla pacjenta zagranicznego – z pacjentami obcojęzycznymi komunikujemy się w języku angielskim.
Przychodnia Mille Medica