4,7 / 5  - 813 oceny »
Wnętrza, wystrój Miserante Dental Oferta, ćwiczenia, zabiegi Miserante Dental Recepcja, poczekalnia Miserante Dental Gabinet zabiegowy Miserante Dental Klinika Miserante Dental

Informacje ogólne o Miserante Dental

Miserante Dental to wrocławskie centrum stomatologiczne świadczące pełen zakres usług w ramach diagnostyki i leczenia chorób zębów oraz jamy ustnej. Stosujemy wysokiej jakości materiały i wypełnienia, a w trakcie zabiegów posługujemy się nowoczesną aparaturą medyczną. Pragniemy, aby każda wizyta w gabinecie była dla pacjenta komfortowa. Mając to na względzie, oferujemy Państwu szereg technik znieczulania. Mamy doświadczenie w pracy z dziećmi. Zapraszamy małych pacjentów z rodzicami na wizyty adaptacyjne, umożliwiające poznanie gabinetu, sprzętu oraz personelu. Poza stomatologią oferta centrum obejmuje także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Wykonujemy pełną diagnostykę na miejscu – posiadamy wysokiej klasy aparat RTG oraz kamerę wewnątrzustną. Każdorazowo plan leczenia jest ustalany indywidualnie, na podstawie wywiadu z pacjentem, zdjęć RTG i obrazu z kamery.

Zajmujemy się chirurgią stomatologiczną (w znieczuleniu miejscowym). W bardzo zaawansowanych stadiach choroby, gdy uratowanie zęba jest już niemożliwe, oferujemy bezbolesne ekstrakcje. Chirurgicznie usuwamy zęby zatrzymane, odsłaniamy zęby zatrzymane, wykonujemy resekcje korzeni oraz plastykę wędzidełka wargi lub języka. Przeprowadzamy plastykę połączenia ustno-zatokowego. Usuwamy torbiele i niewielkie zmiany rozrostowe w zakresie błony śluzowej. U osób z brakami tkanki kostnej, uniemożliwiającymi przeprowadzenie natychmiastowej implantacji, wykonujemy zabiegi przygotowujące podłoże pod wszczepy – podniesienie dna zatoki szczękowej (tzw. sinus lift), uzupełnianie ubytku kostnego biomateriałem.

Ważne miejsce w ofercie Miserante Dental zajmuje implantologia. Implanty umożliwiają uzupełnienie zarówno pojedynczych, jak i mnogich ubytków uzębienia, a ich funkcjonalność jest najbardziej zbliżona do naturalnych zębów. Wykorzystujemy implanty europejskich producentów, wykonane z biokompatybilnych materiałów, co wyklucza ryzyko reakcji alergicznej czy odrzucenia wszczepu przez organizm pacjenta. Implant zastępuje utracony korzeń zęba, jest trwały, zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz stabilność.

Świadczymy usługi w zakresie protetyki stomatologicznej. Przeprowadzamy leczenie protetyczne z użyciem m.in. licówek, koron, a także szyn. Osobom z rozległymi brakami w uzębieniu proponujemy mosty oraz protezy (ruchome lub stałe).

Oferujemy zabiegi endodontyczne (leczenie kanałowe). Leczymy schorzenia miazgi zębowej, stosując szereg nowoczesnych metod zapobiegających konieczności powtórnego leczenia w przyszłości. Wskazaniem do zabiegów są nieodwracalne zapalenia miazgi, którym towarzyszy silny, przewlekły ból zęba oraz zgorzele miazgi (martwica). Często martwica przebiega bezobjawowo, dlatego istotne są regularne przeglądy stomatologiczne z badaniem żywotności zęba i wykonaniem diagnostyki rentgenowskiej.

Świadczymy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej. Leczymy próchnicę przy pomocy nowatorskich przyrządów, które umożliwiają bezszumową pracę. Pacjent podczas borowania nie doświadcza charakterystycznych wibracji zęba, a czteropunktowy system oziębiania minimalizuje dyskomfort i nieprzyjemny zapach w trakcie leczenia.

Zajmujemy się również profilaktyką próchnicy oraz innych chorób jamy ustnej. Wykonujemy piaskowanie (usuwanie płytki nazębnej z powierzchni zębów) i ultradźwiękowy scalling, który skutecznie i bezboleśnie usuwa kamień nazębny. Przeprowadzamy fluoryzację, impregnację i lakowanie zębów.

Rodzice często uważają, że leczenie mlecznych zębów jest bezzasadne, tymczasem taka postawa prowadzi do wielu poważnych problemów. Nieleczone, chore mleczne zęby mogą zainfekować zęby stałe, a próchnica powoduje obniżenie odporności organizmu, dlatego zapraszamy na bezbolesne leczenie mlecznych zębów.

Dbamy nie tylko o piękny uśmiech pacjentów, ale także o ich młody, promienny i świeży wygląd. Przeprowadzamy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego są wykorzystywane do wygładzania zmarszczek, modelowania owalu twarzy, uwypuklenia policzków i podniesienia opadających kącików ust. Wykonujemy zabiegi modelowania i powiększania ust. Toksynę botulinową stosujemy w profilaktyce i usuwaniu zmarszczek mimicznych.

Wykorzystujemy również osocze bogatopłytkowe (PRP). Zabiegi z jego użyciem dedykujemy osobom pragnącym odżywić, zregenerować i odmłodzić skórę. Przez wzgląd na pełną biokompatybilność preparatu (sporządzany na bazie krwi własnej pacjenta) może być stosowany również u alergików. Wstrzyknięty w obszar zabiegowy, pobudza powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych. Efektem zabiegu jest znaczna poprawa nawilżenia, elastyczności oraz jędrności skóry.

Zapraszamy do skorzystania z oferty placówki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W codziennej pracy wykorzystujemy narzędzia i sprzęt japońskiej firmy NSK, m.in. nowoczesne głowice wyposażone w światłowody, które zrewolucjonizowały leczenie próchnicy. Głowice zostały wzbogacone w specjalne podświetlenie, które pozwala lekarzowi na skuteczniejsze dotarcie do zmian próchnicowych. Ceramiczne łożyska wykluczają zjawisko wibracji, które stanowi dla pacjentów źródło dyskomfortu. Głowice zapewniają pracę w absolutnej ciszy (bez szumu), zaś czteropunktowy system oziębiania eliminuje ból i nieprzyjemny zapach. Dysponujemy mikroskopem stomatologicznym, zapewniającym większą precyzję pracy dzięki wielokrotnemu powiększeniu pola zabiegowego. Jest stosowany podczas zabiegów endodontycznych. Posiadamy również kamery wewnątrzustne.

Miserante Dental posiada doskonale wyposażoną pracownię RTG, co pozwala nam na przeprowadzanie diagnostyki na miejscu, bez konieczności przemieszczania się pacjenta pomiędzy placówkami.

Udogodnienia dla pacjentów

Zapraszamy do gabinetu zlokalizowanego w ścisłym centrum Wrocławia, w sąsiedztwie zabytkowego Rynku. Osoby spoza miasta często łączą wizytę w Miserante Dental ze zwiedzaniem. Na pacjentów czeka wykwalifikowany personel medyczny, którego pracę wspierają asystentki stomatologiczne. Stosujemy tylko materiały i urządzenia renomowanych firm, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności. W gabinecie panuje przyjazna, serdeczna atmosfera. Gwarantujemy Państwu dyskrecję oraz kameralność.