4,7 / 5  - 813 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Miserante Dental jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Miserante Dental

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne: w tym zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji (leczenie kanałowe). Przykładamy wszelkich starań, by uratować korzeń zęba, a w razie konieczności przeprowadzamy bezbolesne ekstrakcje. Wykonujemy szereg zabiegów w ramach chirurgii stomatologicznej, m.in. resekcje korzeni oraz usuwanie torbieli. U osób po ekstrakcjach przeprowadzamy nowoczesne zabiegi odbudowy uzębienia – ważne miejsce w naszej ofercie znajduje się implantologia oraz protetyka stomatologiczna.

Przeprowadzamy również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Zakres usług obejmuje terapię autologicznym osoczem bogatopłytkowym, procedury z zastosowaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.