Miserante Dental - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne: w tym zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz endodoncji (leczenie kanałowe). Przykładamy wszelkich starań, by uratować korzeń zęba, a w razie konieczności przeprowadzamy bezbolesne ekstrakcje. Wykonujemy szereg zabiegów w ramach chirurgii stomatologicznej, m.in. resekcje korzeni oraz usuwanie torbieli. U osób po ekstrakcjach przeprowadzamy nowoczesne zabiegi odbudowy uzębienia – ważne miejsce w naszej ofercie znajduje się implantologia oraz protetyka stomatologiczna.

Przeprowadzamy również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Zakres usług obejmuje terapię autologicznym osoczem bogatopłytkowym, procedury z zastosowaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Miserante Dental jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska