Recepcja, poczekalnia Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) Gabinet zabiegowy Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) Oferta, ćwiczenia, zabiegi Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) MKClinic Poznań - logo

Informacje ogólne o Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik

Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik to nowoczesne centrum medyczne świadczące usługi z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi mające na celu zachowanie pięknego i młodego wyglądu, a także zdrowego i białego uzębienia.

Nie jest tajemnicą, iż wygląd ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, lecz również na zdrowie. Postaramy się o jego poprawę poprzez indywidualnie dobrane zabiegi, uzyskując przy tym pozytywny wpływ także na jakość życia naszych pacjentów.

W codziennej praktyce stosujemy wyłącznie bezpieczne i bezinwazyjne procedury medyczne, przeprowadzane bez użycia skalpela. Wykorzystujemy preparaty na bazie botoksu i kwasu hialuronowego, a także produktu PRX-T33 służącego do biorewitalizacji skóry.

Pomagamy pacjentom w walce z upływającym czasem, zajmujemy się leczeniem nadpotliwości i usuwaniem depozytów miejscowej tkanki tłuszczowej. W zakresie stomatologii oferujemy usługi profilaktyczne, leczenie endodontyczne i wybielanie zębów. W ramach protetyki odbudowujemy ubytki w uzębieniu pacjentów przy zastosowaniu koron pełnoceramicznych, mostów i protez.

Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowana kadra medyczna oraz personel pomocniczy. Nasz zespół cały czas poszerza wiedzę i umiejętności, o czym świadczą liczne certyfikaty.

Proponujemy liczne oferty specjalne oraz promocje na zabiegi. Dzięki nim można skorzystać z wysokiej jakość procedur nawet z 30% zniżką.

W trosce o Państwa komfort nasze gabinety zaaranżowaliśmy w gustowny sposób. Ponadto zmotoryzowani pacjenci mogą skorzystać z parkingu znajdującego się przed budynkiem kliniki.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o jak najwyższą jakość naszych usług oraz Państwa komfort przygotowaliśmy liczne udogodnienia. Oferujemy m.in.:

  • Wysokiej jakości sprzęt i preparaty medyczne – stosujemy jedynie bezpieczne certyfikowane urządzenia oraz atestowane preparaty. Dzięki temu pacjenci mają gwarancję prawidłowo wykonanego zabiegu.
  • Indywidualne podejście – nasi specjaliści do każdego problemu podchodzą z należytą empatią, dostosowując procedury indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjenta.
  • Oferty specjalne – z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy promocje na zabiegi, dzięki którym mogą skorzystać z naszych usług w niższych cenach.
  • Komfortowe wnętrza – dzięki klasycznej aranżacji w naszych gabinetach można się zrelaksować i odprężyć. We wnętrzach Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie.
  • Dogodne formy płatności – akceptujemy gotówkę oraz karty płatnicze.
  • Parking – ogólnodostępne bezpłatne miejsca parkingowe.

Osiągnięcia i certyfikaty Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik

Największym osiągnięciem Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik jest stale powiększająca się liczba zadowolonych pacjentów, którzy przyjeżdżają do nas z całego kraju. Coraz chętniej odwiedzają nas również pacjenci z zagranicy, którzy doceniają wysoką jakość usług, komfort oraz konkurencyjne ceny.

Nasi specjaliści stale podnoszą kwalifikacje. Właścicielka kliniki, lek. dent. Małgorzata Kmiecik, ukończyła studia medyczne na kierunku stomatologicznym w Pomorskiej Akademii Medycznej, jest również absolwentką studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Sukcesywnie przechodzi szkolenia z nowoczesnych procedur medycznych i zastosowania preparatów. Jest członkiem prestiżowych towarzystw naukowych.

Gabinet Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)