Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) - cennik

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

W Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik świadczymy usługi z zakresu bezinwazyjnej medycyny estetycznej. Dbamy o Państwa ciało i twarz za pomocą wysokiej jakości preparatów i urządzeń. Naszym pacjentom polecamy biorewitalizację bezigłową z użyciem nowości na polskim rynku, preparatu PRX-T3. Zabieg przywraca napięcie i jędrność skóry, wspomaga leczenie przebarwień i blizn. Może być stosowany jako samodzielna procedura albo starter przed innymi zabiegami.

Oferujemy odmładzanie wypełniaczem Radiesse, przy użyciu którego spłycamy zmarszczki, modelujemy owal twarzy i poprawiamy napięcie skóry. Wykonujemy również mezoterapię, peelingi medyczne oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoksu. Powiększamy i modelujemy usta.

Ponadto oferujemy bogaty zakres usług stomatologicznych, w tym wybielanie zębów, leczenie kanałowe, protetyka oraz zabiegi profilaktyczne.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku.