Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) - cennik

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik świadczymy usługi z zakresu bezinwazyjnej medycyny estetycznej. Dbamy o Państwa ciało i twarz za pomocą wysokiej jakości preparatów i urządzeń. Naszym pacjentom polecamy biorewitalizację bezigłową z użyciem nowości na polskim rynku, preparatu PRX-T3. Zabieg przywraca napięcie i jędrność skóry, wspomaga leczenie przebarwień i blizn. Może być stosowany jako samodzielna procedura albo starter przed innymi zabiegami.

Oferujemy odmładzanie wypełniaczem Radiesse, przy użyciu którego spłycamy zmarszczki, modelujemy owal twarzy i poprawiamy napięcie skóry. Wykonujemy również mezoterapię, peelingi medyczne oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i botoksu. Powiększamy i modelujemy usta.

Ponadto oferujemy bogaty zakres usług stomatologicznych, w tym wybielanie zębów, leczenie kanałowe, protetyka oraz zabiegi profilaktyczne.

Pełną listę naszych usług znajdą Państwo w poniższym cenniku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska