Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

61 449pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań)
ul. Pasieka 36A, I piętro, róg ul. Słowiańskiej
61-664 Poznań (MEDIC LASERPLUS)

Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik (Poznań) na mapie

Medycyna estetyczna dr Małgorzata Kmiecik znajduje się w Poznaniu przy ul. Pasieka 36A, na osiedlu Winogrady. Doskonała lokalizacja oraz bliskość środków komunikacji sprawia, iż bez problemu dostaną się do nas pacjenci z kraju i zagranicy. Najbliższe międzynarodowe lotnisko, Poznań Ławica, jest oddalone od kliniki o ok. 9,2 km.

Czytaj więcej
Poznań, ul. Pasieka 36A, I piętro, róg ul. Słowiańskiej

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska