Modelowanie brody implantami Poznań i okolice

implant brody, plastyka brody implantami, wszczepienie implantu brody, poprawa kształtu brody implantami

Modelowanie brody implantami Poznań - informacje

Wszczepienie implantu brody (wkładka silikonowa dostosowana kształtem i wielkością indywidualnie do każdego pacjenta) to zabieg z zakresu chirurgii plastycznej, poprawiający wygląd twarzy oraz jej profil. Implant wkładany jest poprzez cięcia w jamie ustnej, dlatego operacja nie pozostawia po sobie śladu w postaci widocznej blizny. Cała procedura wszczepienia implantu bródki trwa około godziny, a pacjent dostaje znieczulenie miejscowe, i tego samego dnia - po obserwacji - może wrócić do domu. Modelowaniu brody implantami mogą poddać się osoby, mające wklęsłą lub zbyt małą brodę, brodę skrzywioną w jednym kierunku lub posiadają brodę bez wyraźnego konturu.

Plastyka brody za pomocą implantów w Poznaniu

Na poprawę kształtu brody za pomocą implantów można udać się do Kliniki Ziębickej Piotr Skupin, mieszczącej się w Poznaniu. Pacjent ma tutaj do wyboru zarówno implanty samej bródki, jak i implanty anatomiczne (powiększają okolice bródki oraz korygują łagodne krawędzie żuchwy poprzez boczne wypustki). Implant bródki jest tutaj stosowany najczęściej jako zabieg uzupełniający po operacjach korekcyjnych nosa, gdyż taki zestaw zabiegów całkowicie koryguje profil twarzy. Ponadto oferowane są tutaj także zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej z okolicy brody w przypadku tzw. podwójnego podbródka. 

Lekarzem, do którego może udać się pacjent na wszczepienie implantu brody, jest dr n. med. Tomasz Dydymski, specjalista chirurgii ogólnej (od 2004 roku) oraz chirurg plastyczny (specjalizacja w 2009 roku), posiadający doświadczenie z przeprowadzania zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, zdobyte m.in. w Oddziale Chirurgii Plastycznej Cleveland Clinic (Stany Zjednoczone) oraz na licznych kursach i szkoleniach, czego przykładem może być szkolenie "Aesthetic Surgery of the Face" w Wiedniu (Austria). Oprócz implantu bródki wykonuje inne zabiegi plastyczne twarzy, takie jak korekcja nosa, plastyka powiek górnych i dolnych czy podniesie brwi.

Modelowanie brody implantami oferowane jest również jako jeden z zabiegów z zakresu profiloplastyki twarzy przez Mandala Beauty Clinic Dr Samir Ibrahim. W placówce w brodzie mogą być umieszczone także inne biokompatybilne materiały oraz proponowane jest modelowanie podbródka za pomocą metody ultradźwiękowej Vaser Lipo. Poprawić wygląd twarzy można w klinice tej również za pomocą innych operacji plastycznych z zakresu liftingu twarzy, plastyki nosa i korekty przegrody nosowej, a także plastyki powiek dolnych i górnych.

Jaka jest cena wszczepienia implantu bródki w Poznaniu, a jaka w Manchesterze?

Za poprawę kształtu brody za pomocą implantu trzeba w poznańskich klinikach chirurgii plastycznej zapłacić od 5 000 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to kwota 3 200 funtów (18 200 zł) w BMI Alexandra Hospital, mieszczącym się w Manchesterze.

Modelowanie brody implantami - ceny w Poznaniu na tle innych miast

  • Warszawa od 5 500 zł do 7 100 zł
  • Wrocław od 4 100 zł
  • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
  • Szczecin od 7 000 zł
  • Gdańsk od 6 000 zł
  • Jelenia Góra od 8 000 zł
Modelowanie brody implantami cena »

Usługa modelowanie brody implantami w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.