Modelowanie brody implantami Wrocław

implant brody, plastyka brody implantami, wszczepienie implantu brody, poprawa kształtu brody implantami

Modelowanie brody implantami Wrocław - informacje

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Modelowanie bródki w celu uzyskania bardziej harmonijnych rysów twarzy możliwe jest dzięki wolumetrii i preparatom z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Zabieg jednak trzeba powtarzać, stąd alternatywne rozwiązanie, które zapewnia trwały efekt – implant bródki bądź implant anatomiczny, stosowany w celu powiększenia bródki i łagodnej korekty krawędzi żuchwy. Zabieg wymaga cięć, które są wykonywane wewnątrz jamy ustnej, nie pozostawiając żadnych zewnętrznych blizn. Godzinna procedura zwykle wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga hospitalizacji.

Korekta brody we Wrocławiu z użyciem implantów

Bogatą ofertę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oferuje Centrum Medyczne Coramed, gdzie zakres zabiegów w obrębie twarzy obejmuje m.in. korektę podbródka, której alternatywą jest możliwość zastosowania implantu brody w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Ofertę stanowią ponadto implanty policzków oraz implant ust – PermaLip wargi dolnej i / lub górnej.  W ramach świadczeń można dodatkowo skorzystać z liftingu dolnej i / lub górnej części twarzy. Uzupełnieniem procedur chirurgicznych mogą być zabiegi medycyny estetycznej oraz kosmetologii, m.in. przeprowadzane w ramach terapii anti-aging – modelowanie owalu twarzy systemem Maximus.

Modelowanie brody implantami silikonowymi stanowi część oferty Chirurgii plastycznej Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej Renaty i Andrzeja Bieńka. Zabieg jest jednorazową procedurą, przeprowadzaną w obrębie błony śluzowej jamy ustnej, która polega na wykonaniu nacięcia i oddzieleniu tkanki miękkiej od warstwy kostnej w celu wytworzenia kieszeni, w które wprowadza się implanty, jakie następnie mocuje się szwami. Alternatywą jest oferowana również chirurgiczna redukcja (korekta) brody. 

Szeroki zakres zabiegów operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii głowy i szyi, mikrochirurgii oraz zabiegów rekonstrukcyjnych wykonuje lek. med. Jacek Jarliński, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej II stopnia. Chirurgiczne zabiegi odmładzające twarz, jakie wykonuje, obejmują face lifting, plastykę powiek górnych i dolnych oraz operacje podbródka. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, od 2006 r. jest konsultantem wojewódzkim w dziedzinie chirurgii plastycznej dla województwa dolnośląskiego.

Ile kosztuje implant podbródka we Wrocławiu i w Los Angeles (USA)?

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Ceny modelowania brody implantami we Wrocławiu kształtują się w granicach 3 600 - 6 000 zł - to zdecydowanie mniej niż za oceanem, gdzie w klinice Westside Aesthetics w Los Angeles za taki zabieg trzeba zapłacić 5 000 - 8 000 $ (19 000 - 30 400 zł).  

Modelowanie brody implantami - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 4 100 zł
  • Warszawa od 5 500 zł do 7 100 zł
  • Katowice od 5 500 zł do 7 000 zł
  • Szczecin od 7 000 zł do 10 000 zł
  • Gdańsk od 6 000 zł
  • Jelenia Góra od 8 000 zł
Modelowanie brody implantami cena »

Usługa modelowanie brody implantami we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie brody implantami w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.