Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Poznań

poprawa wyglądu twarzy przez przeszczep tłuszczu , lipofilling cała twarz, mikroprzeszczepy tłuszczu na całą twarz więcej »

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)
Warszawa, ul. Bartycka 24B lok. U1

OT.CO Clinic

5,0 / 5  (72 opinii)  rozwiń
 • Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem 6 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa) zadzwoń

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem Poznań - informacje

Kadra w Medi Art Institute Kadra w Medi Art Institute

Modelowanie twarzy przeszczepem autologicznej tkanki tłuszczowej pacjenta to metoda dość naturalna. Tłuszcz zostaje odessany z partii ciała, w których występuje on w nadmiarze - z ud, brzucha czy pośladków i specjalnie przygotowany, aby potem móc podać go do miejsc, które wymagają korekty.

Poprawić wygląd twarzy własnym tłuszczem

W Centrum Medycznym Gajowa z zakresu chirurgii estetycznej wykonywane są zabiegi przeszczepu autogennej tkanki tłuszczowej pacjenta na wybrane okolice nie tylko twarzy, ale także i ciała. Za pomocą tej metody lekarz może powiększyć także usta. Tkankę tłuszczową pobiera z okolicy brzucha lub pośladków za pomocą cienkiej sondy i specjalnie przygotowuje zanim poda ją pacjentowi. Lekarzem tym jest prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, specjalista chirurgii ogólnej (I i II stopnia) oraz chirurgii plastycznej (od 2010 roku), który doskonalił się zawodowo w zagranicznych ośrodkach (np. Japonia, Niemcy). Z chirurgii plastycznej uczestniczył także w wielu kursach (jako słuchacz i wykładowca).

Klinika Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii Solumed oferuje swoim pacjentom, z zakresu medycyny estetycznej, mikroprzeszczepy tłuszczu na całą twarz modelujące jej wygląd, wypełniające zmarszczki oraz wygładzające bruzdy i wypełniające np. usta lub policzki. Lekarzem, który wykonuje takie i inne zabiegi jest tutaj dr Andrzej Bielecki, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1989 roku), który doświadczenie w swoich dziedzinach zdobywał na zagranicznych kursach i szkoleniach, np. w Lyonie, Dusseldorfie i Jenie a także Warszawie, Wrocławiu i Polanicy Zdroju. 

W Klinice MedKorekta - Chirurgia Plastyczna i Estetyczna pacjent może poddać się poprawie wyglądu twarzy przez przeszczep do niej tłuszczu strukturalnego. W taki sposób powiększane są tutaj także usta oraz modelowe ciało, np. piersi. Wykonywany jest również lifting twarzy z jednoczesnym przeszczepem tłuszczu. Pacjentami zajmuje się dr Wiesława Ratajczak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1974 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1983 roku). Swoje doświadczenie z chirurgii plastycznej zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Poznaniu. Stale poszerza swoje umiejętności na kursach i szkoleniach.

Gromadziński Zespół Medyczny to klinika, w której własną tkankę tłuszczową pacjenta wykorzystuje się do korekcji rysów całej twarzy, w tym do powiększania ust, wypełniania zmarszczek i bruzd, wypełniania policzków i skroni. Ponadto wykonywane są tutaj zabiegi korygujące nos, uszy oraz lifting twarzy, podbródka i szyi. Zabiegi z tego zakresu wykonuje tutaj dr Artur Gromadziński, specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i onkologicznej, który udziela pomocy medycznej pacjentom także w Oddziale Chirurgii Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz wykonuje zabiegi na Oddziale Chirurgii Głowy i Szyi. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnictwem w kursach z zakres chirurgii plastycznej.

W Klinice Chirurgii Plastycznej dr. Kubasikazabiegi autogennego przeszczepu tkanki tłuszczowej wykorzystuje się do zmiany rysów twarzy, uwypuklenia okolic jarzmowych, powiększenia bródki oraz wypłycenia fałd nosowo-wargowych. Ponadto takie przeszczepy stosuje się tutaj także do odmłodzenia wyglądu i poprawy jakości skóry. Lekarzem zajmującym się tutaj takimi zabiegami jest dr Mikołaj Kubasik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1999 roku) oraz chirurgii plastycznej (od 2008 roku), który doświadczenie z tej drugiej dziedziny zdobywał  w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju (pod kierunkiem prof. Kazimierza Kobusa).

Mandala Beauty Clinic z zakresu zabiegów na twarz oferuje m.in. przeszczep własnej tkanki tłuszczowej do poprawienia wyglądu okolic śródtwarzy w celu liftingu tej części ciała. Ponadto autogennego tłuszczu używa się tutaj także do powiększenia piersi za pomocą techniki Vaser Lipo. Poprawić wygląd pacjentów pomaga tutaj dr n. med. Tomasz Dydymski, chirurg ogólny od 2004 roku oraz chirurg plastyczny od 2009 roku, który z zakresu tej drugiej dziedziny szkolił się za granicą w latach 1997-1998 w oddziale chirurgii plastycznej Cleveland Clinic w USA.

Ile kosztuje zabieg przeszczepienia autogennej tkanki tłuszczowej na twarz pacjenta w celu jej wymodelowania w Poznaniu, a ile za granicą?

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

Modelowanie całej twarzy za pomocą przeszczepu własnych komórek tłuszczowych w poznańskich klinikach to cena od 2 do 5 tys. zł (np. w Solumed). Za granicą natomiast jest to kwota 13 tys. zł w Nu Cosmetic Clinic Liverpool w Anglii.

Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 2 000 zł do 6 000 zł
 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 6 000 zł
 • Łódź od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 6 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 7 000 zł
 • Wrocław od 2 500 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Rzeszów od 3 500 zł
 • Toruń od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 4 000 zł
 • Częstochowa od 4 500 zł
Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem cena »

Usługa modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.