Modelowanie policzków implantami Warszawa

implanty policzków, plastyka policzków implantami, wszczepienie implantów policzków więcej »

Modelowanie policzków implantami Warszawa - informacje

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej  Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Implanty policzków stosuje się do uwypuklenia kości policzkowych lub do skorygowania zapadniętych policzków - poprawa asymetrii twarzy oraz skorygowanie wad wrodzonych czy skutków pourazowych. Istnieje wiele różnych rodzajów implantów policzkowych, z których każdy pacjent może wybrać najbardziej odpowiedni do swojego kształtu twarzy i oczekiwanych efektów. Ingerencja chirurgiczna po takim zabiegu jest praktycznie niewidoczna, gdyż cięcie wykonuje się z reguły wewnątrz jamy ustnej a także na dolnej powiece lub w bruździe podbródka.

Uwydatnić policzki implantami

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt oferuje spośród różnych zabiegów chirurgii plastycznej twarzy wszczepianie implantów twarzowych - nie tylko dla uwypuklenia kości policzkowych i zapadniętych policzków, ale także do skorygowania cofniętej brody czy niedorozwiniętej żuchwy. Ten zabieg można tutaj także połączyć z liftingiem czoła, liftingiem twarzy czy korektą powiek, dzięki czemu efekt zabiegu jest jeszcze bardziej widoczny. Lekarze przeprowadzają również zabieg alternatywny do implantów policzków - przeszczep tkanki tłuszczowej w tę okolicę twarzy. Ponadto w klinice tej można poddać się poprawie urody z zakresu: korekcji nosa i uszu, plastyki powiek, podniesienia brwi czy resekcji bródki.

Na plastykę policzków implantami można udać się także w Warszawie do dr. Artura Bromy, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) i chirurgii  plastycznej (II stopnia od 2002 roku), który swoje doświadczenie z zakresu tej drugiej dziedziny medycny zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej w Warszawie. Ponadto z zabiegów plastycznych w obrębie twarzy odbył szkolenia i kursy w Polsce i za granicą, np. "Update in Aesthetic Surgery of the Face" (Salo, Włochy 2013 rok). Dr Broma do korekcji kształtu policzków wykorzystuje nie tylko implanty, ale także przeszczep tkanki tłuszczowej pacjenta czy preparat Sculptra.

Jeszcze innym z warszawskich lekarzy, który modeluje kształt policzków za pomocą implantów jest dr n. med. Piotr Osuch, specjalista chirurgii ogólnej (od 2006 roku) i chirurgii plastycznej (od 2009 roku), który swoje doświadczenie m.in. z chirurgii plastycznej twarzy zdobywał w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala im. prof. Orłowskiego w Warszawie oraz w McGill University w Montrealu (Kanada). Z zabiegów na twarz dr Osuch wykonuje także przeszczep tłuszczu do twarzy (np. modelowanie policzków), lifting czoła i brwi oraz lifting twarzy i szyi.

Ile kosztuje wszczepienie implnatów policzków w Warszawie a ile w Weimar (Niemcy)?

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej  Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Za poprawę konturu policzków poprzez umieszczenie implantów pacjent w warszawskich klinikach zapłaci 8 tys. zł, w Niemczech natomiast wyda na taki zabieg 3,4 tys. euro (14 tys. zł) udając się do Schwansee Klinik znajdującej się w Weimarze.

Modelowanie policzków implantami - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 4 500 zł
  • Wrocław od 6 000 zł
  • Katowice od 10 000 zł do 12 000 zł
  • Kraków od 8 000 zł do 10 000 zł
  • Jelenia Góra od 7 000 zł
Modelowanie policzków implantami cena »

Usługa modelowanie policzków implantami w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu modelowanie policzków implantami w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.