Modelowanie policzków własnym tłuszczem

reimplantacja tłuszczu w policzki, lipofilling policzków, wypełnienie policzków własnym tłuszczem więcej »

Wczytaj więcej wyników

Modelowanie policzków własnym tłuszczem - informacje

Kadra w Medical Margaret Spa Kadra w Medical Margaret Spa

Transfer tłuszczu, dzięki zaawansowanym technikom pobierania tkanki oraz podawania jej, pozwala dziś na lepszą jakość zabiegów wolumetrycznych niż jeszcze kilka lat temu. Obecnie metoda z powodzeniem zastępuje syntetyczne wypełniacze i umożliwia modelowanie nie tylko ciała (np. piersi czy pośladków), ale także twarzy, korygując głównie ubytki tkankowe spowodowane procesem starzenia. Zabieg najczęściej wykonuje się w celu remodelingu szczupłych, tracących jędrność policzków wraz z korekcją cieni pod oczami i okolicy pod dolną powieką, poprawiając kontur i liftingując owal twarzy.  

Lifting wolumetryczny policzków własnym tłuszczem

Przywracanie objętości twarzy, modelowanie kości jarzmowych i policzków, a także korekcja doliny łez to wskazania do przeszczepu tłuszczu, jaki należy do oferty warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej Femmed. Metoda jest tu alternatywą dla syntetycznych preparatów wypełniających, a procedura polega na pobraniu tłuszczu z tzw. depozytów (brzuch lub przyśrodkowa powierzchnia ud), odwirowaniu, a następnie podaniu oczyszczonej i pełnowartościowej frakcji w te miejsca na twarzy, które wymagają remodelingu i odmłodzenia. Jak przekonują specjaliści placówki, tak przeczepiony tłuszcz przyjmuje się w około 70%.

Osoby, które utraciły objętość tkanki w wyniku procesów starzenia, czemu towarzyszy zapadnięcie niektórych obszarów twarzy np. w okolicy skroni czy policzków, mogą skorzystać z możliwości, jakie oferuje lipofilling w Gabinecie MD Medmix w Bielsku-Białej. Metoda ma tu zastosowanie również do wypełniania zmarszczek i bruzd oraz „doliny łez”. Tłuszcz konieczny do przeprowadzenia tych zabiegów pobierany może być z okolicy brzucha, pośladków lub bioder, a ponieważ do modelowania twarzy nie jest wymagana duża ilość tłuszczu, zabieg jest polecany również osobom stosunkowo szczupłym.

Modelowanie kształtu twarzy wykonamy także w Kobylnikach k. Poznania, w Poliklinice Chirurgii Plastycznej i Okulistyki NZOZ. Celem procedury jest zmiana rysów twarzy, uwypuklenie okolic jarzmowych i powiększenie bródki, a także spłycenie fałdów nosowo-wargowych. Zabieg w znieczuleniu miejscowym polega na autogennym przeszczepie tkanki tłuszczowej pobranej z podbrzusza lub pośladka, a równoległe metody dostępne w ofercie to zastosowanie implantów bądź uwypuklenie i modelowanie przy użyciu kwasu hialuronowego. 

Lipotransfer okolicy policzków  w Dublinie – cena zabiegu

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

W jednej z dzielnic Dublina, w Castlecnock Cosmetic Clinic, policzki lub obszar pod oczami wymodelujemy i zrewitalizujemy własnym tłuszczem w cenie od 3,000 € (12,600 zł), co stanowi trzy-, a nawet czterokrotną niemal wartość procedury wykonywanej w Polsce (w zależności od miasta).

 

 

Modelowanie policzków własnym tłuszczem - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 2 990 zł do 10 000 zł
 • Wrocław od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 4 800 zł
 • Poznań od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 3 500 zł
 • Katowice od 3 500 zł
 • Zielona Góra od 1 800 zł do 8 000 zł
 • Szczecin od 3 500 zł do 4 000 zł
 • Tychy od 2 500 zł
 • Kielce od 3 000 zł
 • Białystok od 3 000 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł do 3 000 zł
Modelowanie policzków własnym tłuszczem cena »

Usługa modelowanie policzków własnym tłuszczem jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.