Modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż) Bełchatów i okolice

Bezpośrednio w Bełchatowie nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Bełchatowa. Modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż) można przeprowadzić m.in. w Sthetica Klinika Medycyny Estetycznej w Łodzi (44 km od Bełchatowa) lub w Beauty Centrum Estetyki w Łodzi (44 km od Bełchatowa). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż) w Bełchatowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska