Modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż) Dzierżoniów i okolice

Bezpośrednio Dzierżoniów nie dysponujemy placówką wykonującą modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż), natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Dzierżoniów. Modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż) można przeprowadzić m.in. w Medicus Self we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów) w cenie 150 zł lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm Wrocław we Wrocławiu (50 km od Dzierżoniów). W wymienionej placówce modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż) wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.